Cylindro Isola Black Shadow

Okapy wyspowe, które odmienią wystrój każdej kuchni

Polska marka GLOBALO od blisko 20 lat tworzy okapy kuchenne, dedykując je osobom, które poszukują najciekawszych rozwiązań w zakresie nowoczesnego wzornictwa i innowacyjnej technologii. Proponowane urządzenia idealnie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie i zachwycają swoją formą. Na rynku szczególną rozpoznawalnością cieszy się linia Cylindro Isola, która zrewolucjonizowała możliwości aranżacyjne wysp kuchennych. Z pewnością wiele osób ucieszy wiadomość, że asortyment GLOBALO powiększył się niedawno o trzy nowe warianty kolorystyczne, którym warto przyjrzeć się z bliska. 

Okapy GLOBALO wyróżnia duża wydajność oraz cicha praca. Dzięki tym korzyściom można zapewnić sobie wysoki komfort podczas gotowania. Patrząc na urządzenia, nie sposób także nie zwrócić uwagi na ich design. Polski producent inspiruje się światowymi trendami udowadniając, że okapy poza skutecznym oczyszczaniem powietrza, mogą być również ozdobą kuchni. 

Z uwagi na rosnącą popularność wysp i półwyspów kuchennych, duże zainteresowanie zyskują modele w cylindrycznym kształcie, przypominającym tubę. Zamontowane u sufitu dodają wnętrzu elegancji i stylu. Jednocześnie świetnie spełniają swoje funkcje, dbając o jakość powietrza w mieszkaniu i pochłaniając cząsteczki tłuszczu, ułatwiając tym samym sprzątanie. 

Niewątpliwą zaletą okapów GLOBALO z linii Cylindro Isola jest bogata paleta barw, w jakich dostępne są urządzenia. Na jej podstawie można dopasować odpowiedni model do mebli i dodatków w kuchni. Oto najświeższe propozycje, jakie można dostać od producenta.

Cylindro Isola Black Shadow

Odcień Black Shadow jest odpowiedzią na potrzeby osób, które stawiają na zawsze modną klasykę. Czarną tubę o matowym wykończeniu można wyobrazić sobie w niemal  każdej kuchni. Doskonale sprawdzi się w modnych w ostatnich sezonach czarnych kuchniach, a także w kontrastowych aranżacjach typu black & white. Nada również eleganckiej stylistyki pomieszczeniom, w których króluje minimalizm.  

Cylindro Isola Green

Okap w odcieniu głębokiej, butelkowej zieleni to urządzenie, od którego nie można oderwać wzroku. Szybko przekonał nawet tych, którzy początkowo nie byli entuzjastycznie nastawieni wobec tak odważnych barw. Cylindro Isola 39.5 Green, podobnie jak Black Shadow jest wykończony w macie, dzięki czemu nie zbiera odcisków palców na powierzchni. Propozycją na aranżację jest zestawienie urządzenia z jasnymi meblami i złotymi dodatkami. Kuchnia zyska dzięki temu szlachetny charakter i głębię smaku.

Cylindro Isola Light Gold 

Osoby zorientowane w trendach wnętrzarskich na pewno wiedzą, jak wiele pozytywnych emocji wywołało pojawienie się na rynku złotego okapu. Aranżacje z udziałem tego modelu prezentują się spektakularnie. Nic dziwnego, że GLOBALO z uwagi na sukces Cylindro Isola Gold postanowiło opracować nową wersję modelu. Light Gold wyróżnia subtelny odcień złota, który doskonale prezentuje się na tle jasnego wyposażenia. Zachwyci w szczególności te osoby, które poszukują rozwiązań inspirowanych stylistyką glamour czy wnętrzami w typie nowojorskim. Zajrzyjcie na stronę www.globalo.pl, na której dostępne są już wszystkie powyższe propozycje!

Czytaj też: Kuchnia | Technologia | Polscy projektanci | Wnętrza

źródło: materiały prasowe firmy Globalo