Plac Wolności 6 w Poznaniu. Remont kamienicy dobiega końca!

Plac Wolności 6 w Poznaniu to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w stolicy Wielkopolski. Pod tym adresem stoi charakterystyczna kamienica, która właśnie przechodzi gruntowny remont. Odmieniony budynek wkrótce przyjmie pierwszych gości. Poznański deweloper Inwestycje Wielkopolski niedługo zakończy swoją kolejną inwestycję. Rewitalizacja budynku położonego przy jednym z głównych miejskich placów pozwoliła na przygotowanie 259 lokali inwestycyjnych na sprzedaż, które niebawem czekać będą na swoich krótko i długoterminowych najemców. Opiekę nad obiektem obejmie spółka INA Management – dynamicznie rozwijająca swoją sieć najmu w głównych miastach Polski.

Plac Wolności 6 w Poznaniu to 7-kondygnacyjny budynek położony w ścisłym centrum stolicy Wielkopolski, zaledwie 400 metrów od Starego Rynku. Oferuje lokalizację premium vis a vis Fontanny Wolności, nieopodal Teatru Polskiego, a w jego pobliżu znajdują się największe historyczne i nowożytne atrakcje miasta: Ratusz z koziołkami, Muzeum Narodowe, Biblioteka Raczyńskich, poznańska Fara, Muzeum Historii Miasta, Zamek Cesarski, a dotarcie do Starego Browaru zajmuje spacerem zaledwie 5 minut. Ponadto, tuż obok budynku znajduje się Biblioteka Uniwersytecka oraz kultowe Kino Muza, jeden z najstarszych obiektów tego rodzaju w Europie.

Dokładnie przemyślana aranżacja wnętrz w pełni wpisze się w potrzeby gości pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Wszystkie apartamenty wyposażono w aneksy kuchenne, a część z nich oferuje również balkony i loggie. W przestrzeniach wspólnych do dyspozycji będą liczne udogodnienia, takie jak samoobsługowa pralnia, przestrzeń do pracy czy recepcja. W najbliższej okolicy kamienicy dostępne są liczne kawiarnie, restauracje i lokale usługowe znacznie podnoszące komfort codziennego życia.


Wyróżnikiem inwestycji będzie kompleksowa obsługa najmu przez doświadczoną spółkę INA Management, która planuje prowadzić w budynku aparthotel w formacie Citybreak. To autorski wariant wprowadzony na rynek przez INA, który doskonale sprawdza się w inwestycjach zarządzanych przez firmę na terenie największych miast Polski. Ponadto, w inwestycji Plac Wolności 6 oferowana będzie dodatkowa opcja w standardzie Longstay, która zaplanowana jest pod najem długoterminowy.

Na Drzwi Otwarte w obiekcie zaproszono partnerów oraz inwestorów, którzy mieli okazję zapoznania się z całym obiektem, wprowadzonym standardem usługi zarzadzania i innymi udogodnieniami. Była to również okazja do spotkania się doradcami z biura sprzedaży oraz architektami wnętrz. Celem wydarzenia była prezentacja lokali pokazowych w kilku różnych aranżacjach oraz przedstawienie oferty operatora dotyczącej zarządzania najmem. Przedstawiciele INA Management szczegółowo omówili oferowane przez siebie unikalne warianty obsługi lokali inwestycyjnych oraz przybliżyli strategię współpracy, wartości i strategie marketingowe, które zapewnią nie tylko zadowolenie gości, ale też optymalizację zysków dla inwestorów.

Drzwi otwarte to dla dewelopera doskonała sposobność do zaprezentowania w bezpośrednim kontakcie wszystkich atutów oferty i realizowanego projektu – mówi Andrzej Marszałek, prezes zarządu firmy Inwestycje Wielkopolski. Dla klienta jest to jednocześnie możliwość obejrzenia lokalu i analizy korzyści z inwestycji. Zdarzało nam się już wielokrotnie z powodzeniem organizować tego typu wydarzenia w przeszłości, dlatego też postanowiliśmy wykorzystać tę formę prezentacji również na Placu Wolności 6.

___

Inwestycje Wielkopolski – firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości już od ponad 25 lat, prowadząca działalność w Poznaniu i Wielkopolsce. Jej głównym założeniem jest rewitalizacja zabytkowych kamienic i budowa nowych budynków mieszkalno-usługowych. Deweloper lokuje swoje inwestycje w prestiżowych i wyjątkowych punktach miasta. Pasją firmy są nowe wyzwania, a jej konsekwencją zrealizowane dotychczas projekty. Zaliczają się do nich Rybaki 20, Chwaliszewo 73, Wodna 15, Chwaliszewo przy Trakcie Królewsko-Cesarskim, Nowe Chwaliszewo, Półwiejska 47, Ostrówek 12, Zielony Marcelin, Małe Garbary 8 czy Na Polance. Obecnie realizowany jest projekt Plac Wolności 6. Od 2016 roku firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a od 2017 roku współtworzy Oddział Poznański PZFD. Więcej: https://inwestycjewielkopolski.pl 

INA Management – firma zarządzająca wynajmem długo i krótkoterminowym, posiadająca w ofercie liczne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w najciekawszych i najrentowniejszych lokalizacjach Gdańska, Gdyni, Warszawy czy Wrocławia. Unikatowym przedsięwzięciem INA jest pięć sieci wyjątkowych aparthoteli: Stay In, Citybreak, LongStay, Symphony oraz BeLong, które dzięki komfortowym apartamentom, licznym udogodnieniom i gościnnej obsłudze są jednymi z najczęściej wybieranych obiektów noclegowych, zarówno rekreacyjnie jak i biznesowo. Przejrzyste oferty i spersonalizowane działania marketingowe zapewniają bezpieczeństwo inwestorom. INA w minionych latach 2015 – 2020 zarządzała 460 apartamentami w 6 aparthotelach. Na lata 2021 – 2023 INA zakontraktowała otwarcie 14 nowych obiektów aparthotelowych łącznie z ok. 1850 apartamentami, pod wspomnianymi 5 markami aparthotelowymi. Każda z sieci to szczególna selekcja obiektów apartamentowych ustandaryzowanych pod względem lokalizacji oraz proponowanych udogodnień. Nowoczesne apartamenty o komfortowych powierzchniach, w pełni wyposażone, z gościnną i kompetentną obsługą recepcyjną to standard każdej z naszych sieci. Więcej: https://inamanagement.pl

źródło: Materiał Prasowy / ultrarelations.com

Czytaj też: Architektura w Polsce | Kamienica | Metamorfoza | Poznań | Renowacja |