Wielobarwna miłość do kawy. Poznajcie warszawską kawiarnię Coffeedesk!

Kawiarnia Coffeedesk na Wilczej 42 to obowiązkowe miejsce na kawowej mapie Warszawy. Otwarte przez pasjonatów i ekspertów branży, tworzących na co dzień największy kawowy eCommerce w Polsce – Coffeedesk.pl. 

Coffeedesk to ludzie z pasją, którzy o kawie wiedzą wszystko. Kierują się zasadą supreme service, czyli w bardzo dużym skrócie – nie ma takiej rzeczy, której by się nie podjęli żeby wywołać uśmiech na twarzy klienta.

W związku z tym, że Coffeedesk to także sklep zaopatrujący zarówno domowych, jak i profesjonalnych baristów, duża część kawiarni to sklep z kawą, herbatą i akcesoriami. Poza klasycznymi przyrządami, znajdziecie tu także wiele dizajnerskich produktów – miedziane dripy i czajniki, drewniane zaparzacze, minimalistyczne formy lub futurystyczny look.


Szeroki wybór ziaren  z najlepszych europejskich palarni pozwoli Wam przekonać się jak smakuje kawa z różnych regionów świata, przetestować walory kawy parzonej na przeróżne sposoby i odkryć, że kawa, może mieć zaskakujący naturalny smak, np. być kwaskowata niczym cytrusy, słodka jak egzotyczne owoce, mieć aromat jaśminu, lub klasyczny czekoladowo-orzechowy posmak. Z pewnością odkryjecie tu swoje ulubione ziarna, które będziecie chcieli zabrać ze sobą do domu.

Nie bójcie się, poza czarną kawą, o której w Coffeedesk mogą opowiadać godzinami, z przyjemnością przygotują też Waszą ulubioną kawę z mlekiem udekorowaną pięknym wzorem. Wszyscy znajdą coś dla siebie, jest mleko wegańskie, bezglutenowe, ciasta i kanapki też są dostosowane do różnorodnych potrzeb gości.

Wnętrze Kawiarni Coffeedesk, zaprojektowane przez projektantkę Coffeedesk – Paulinę Gardzielik, jest kolorowe i pełne energii, wypełnione meblami polskich młodych projektantów, łączące wiele obecnych trendów w jedną wyjątkową całość. Paulina Gardzielik jest odpowiedzialna za wystrój nie tylko warszawskiej kawiarni, ale także biura Coffeedesk w Kołobrzegu oraz kawiarni w tym nadmorskim kurorcie. Koniecznie sprawdźcie przy okazji wizyty nad Polskim morzem!