Powstają w Polsce. Minimalistyczne stoliki SOLID od marki OGG

Ich twórcą są projektanci SUBSTANTIVE Studio. Stoliki SOLID od marki OGG to manifestacja minimalizmu. Ich skromna forma spodoba się fanom japandi, ale nie tylko!

Dwunastoletnie doświadczenie w projektowaniu w Polsce i za granicą oraz baczne obserwacje zmieniających się trendów wnętrzarskich zrodziło autorską kolekcję, która odpowiada na różną estetykę wnętrz.

Projektanci z SUBSTANTIVE Studio, jako miłośnicy stylu minimalistycznego, japandi, klasycznego za wyzwanie postawili sobie połączenie kilku kontrastowych ze sobą cech w jedną całość. Prosty, ale przyciągająca uwagę. Masywny, przysadzisty, ale idealnie dopełniający kompozycję wygodnych siedzisk. Charakterystyczny, elegancki, lecz współgrający oraz nie odbierający uwagi innym produktom znajdującym się w pobliżu Surowy, minimalistyczny wizualnie, lecz przyjemny, gładki w dotyku – opisują autorzy projektu stolika.

SOLID został zaprojektowany, by występować w duecie, choć jako pojedynczy mebel równie dobrze prezentuje pełnię swojego charakteru.

Występuje w czterech różnych konfiguracjach: Solid coffee table o średnicy 80 cm oraz 50 cm, w wersji low 26,5 cm oraz high 34,5 cm. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: Pink, Warm Grey, Storm Graphite.


Charakterystycznym detalem jest noga SOLIDA. Składa się z czterech elementów, pomiędzy którymi, minimalistyczna szczelina prowokuje tajemniczo prześlizgującą się smugę światła. Ich rytm i nierówna powierzchnia przypominają kolumny, fasady wieżowców i odzwierciedlają pęd wielkich miast.

SOLIDy tworzone są kompleksowo w Polsce metodą rzemieślniczą pod stałym nadzorem projektantów, którzy stawiają na jakość. A to wszystko dlatego, że sama funkcja stolika kawowego kryje w sobie coś więcej! Jest tłem dla pysznej kawy, ulubionej ceramiki, różnych słodkości i smakołyków, jak również ‘produktem’ gromadzącym w koło siebie ludzi spędzających ze sobą czas!

źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Meble | Minimalizm | Polscy projektanci | Beton | Detal | whiteMAD na Instagramie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły