Poznań: VOX ma swoją Spiżarnię. To nowe bistro, w którym zjeść może każdy

To nietypowy projekt. Spiżarnię otwarto bowiem w budynku, w którym swoją siedzibę ma firma VOX. Architekci zdecydowali się wypełnić jej wnętrze meblami właśnie tej marki, dzięki czemu można się tam poczuć przytulnie, jak w domu.

Bistro Spiżarnia to kulinarne foyer nowej siedziby VOX mieszczącej się przy ul. Bukowskiej 148 w Poznaniu. Zaprojektowane przez studio BIDERMANN+WIDE jako integralna część projektu całego biurowca w naturalny sposób łączy się charakterem z częścią biurową firmy, o której pisaliśmy niedawno tutaj.

Inwestorowi zależało na wykorzystaniu tej przestrzeni nie tylko jako restauracja, ale przede wszystkim jako miejsce, które generuje mnóstwo pozytywnej energii. Wszak po dobrym jedzeniu praca może być dużo przyjemniejsza!

Do wyposażenia przestrzeni wykorzystano meble marki VOX, które bardzo dobrze sprawdziły się w restauracji jak i części biurowej.

A co w menu? Same pyszności! Oferowane w Bistro Spiżarnia dania przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, a na tym właśnie bardzo zależało właścicielom VOX.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły