Projektujesz? Ruszył konkurs “Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio”

Firma NVIDIA zorganizowała konkurs we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej (STGU). “Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio” to konkurs skierowany do ambitnych i kreatywnych grafików, ilustratorów i projektantów, którzy w graficznej formie przedstawią swoje wymarzone środowisko pracy. W ten sposób NVIDIA przypomina o NVIDIA Studio – platformie skupiającej profesjonalny sprzęt do kreatywnej pracy.

NVIDIA Studio to laptopy i desktopy stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wcześniej nie było zdefiniowanego segmentu komputerów PC dla profesjonalistów. Chcąc posiadać wydajny sprzęt, użytkownicy musieli analizować specyfikację techniczną i znać terminologię związaną z konfiguracją urządzeń. Teraz nie jest to już konieczne.

Użytkownicy łatwiej znajdą idealny dla siebie komputer dzięki NVIDIA Studio – platformie będącej połączeniem sprzętu i oprogramowania – kart graficznych NVIDIA RTX oraz specjalistycznych sterowników. Eksperci NVIDIA poddają urządzenia testom i sprawdzają ich wydajność pod kątem obróbki zdjęć, montażu filmów i dźwięku, projektowania, modelowania 3D i renderowania. To głównie laptopy, ale w portfolio Studio jest sporo urządzeń stacjonarnych, oznaczonych certyfikatem gwarantującym zgodność z wyśrubowanym standardem stworzonym przez NVIDIA.

Warto tutaj zwrócić uwagę na karty graficzne z rodziny RTX. Powstały z myślą o przyspieszeniu działania oprogramowania. Listę aplikacji, które korzystają z takiej akceleracji można znaleźć na stronie klikając tutaj.

Zalet NVIDIA Studio jest wiele. Jedną z nich jest otwartość platformy na różnych producentów. Nie trzeba więc rezygnować z designu ulubionej marki. Wciąż można cieszyć się ulubionym komputerem, jednocześnie zyskując potężny sprzęt, gotowy sprostać graficznym wyzwaniom. Pamiętajcie tylko o logo NVIDIA Studio, którym oznaczony jest mocny sprzęt. Acer, ASUS, Microsoft, Dell… możliwości jest mnóstwo! Rekomendowany sprzęt NVIDIA Studio można znaleźć na stronie sklepu RTV Euro AGD TUTAJ.

NVIDIA przygotowała konkurs, którego uczestnicy muszą stworzyć kreację graficzną tła pulpitu, tak zwanej tapety, która przedstawiać będzie wymarzone miejsce pracy lub środowisko, w którym uczestnik chciałby pracować. W konkursie udział może wziąć każdy, zwłaszcza, jeśli interesuje się grafiką lub projektowaniem.


Nagrody? Oczywiście są! Firma NVIDIA nagrodzi zwycięzcę kwotą 6 tysięcy złotych, taką samą kwotę otrzyma laureat drugiego miejsca. Osoba, która zajmie trzecie miejsce może liczyć na 5 tysięcy złotych. Dodatkowo organizator przygotował sześć wyróżnień po 500 złotych, które do uczestników trafią jako nagrody publiczności. Ale to nie wszystko! Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową w postaci laptopa Acer ConceptD 7 o wartości nie mniejszej niż 9999 zł.

Jak wziąć udział w konkursie? To banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę konkursu klikając TUTAJ i wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie należy zaprojektować tapetę na pulpit i wysłać ją przez formularz dostępny na stronie. Organizator czeka na zgłoszenia do 8 listopada. Po zakończeniu tego etapu ruszy głosowanie publiczności. Jury oceni i opublikuje nagrodzone prace do 24 listopada tego roku.

Czytaj więcej: Grafika | Portfolio | Identyfikacja wizualna | Technologia

źródło: NVIDIA

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły