Ten case wydrukuje twoje zdjęcie w kilka sekund. Magia zaczyna się później

Prynt to jedno z najciekawszych urządzeń jakie znaleźliśmy w ostatnim czasie. Urządzenie nie tylko drukuje dobrej jakości zdjęcia juz w kilka sekund, ale też pozwala na ich odtworzenie.

Zacznijmy od początku. Prynt do case, czyli obudowa do telefonu, która pozwoli Ci zmienić zwykły telefon w przenośną drukarkę do zdjęć. Co ciekawe, Prynt nie wykorzystuje tuszu, dzięki specjalnemu papierowi, który przybiera odpowiednie barwy poprzez naświetlenie. To duży plus, bo nie musimy troszczyć się o oszczędność wkładu, a zarazem sprawia, że obudowa jest mniejsza. Kolejną dużą zaletą tego gadżetu jest szybkość drukowania. Gotowe zdjęcie mamy już po kilku sekundach od rozpoczęcia druku.

Ludzie często robią zdjęcia telefonami, a później nie mają czasu, żeby je obejrzeć (…). Chcieliśmy to zmienić!

Funkcją, która urzekła nas najbardziej jest możliwość zeskanowania wydrukowanego zdjęcia, dzięki czemu możemy zmienić je w film. Efekt możecie zobaczyć w poniższym filmiku. Prynt dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych: zielonym, różowym, czarnym oraz białym. Ceny zaczynają się od 129$ co daje niecałe 550 złotych. Na oficjalnej stronie cena wynosi 169 euro. Kupicie je TUTAJ. To jeden z wielu filmików promujących Prynt. Ten opowiada o historii miłości… i pizzy.