Restauracja Pełną Parą na Powiślu z wnętrzami projektu pracowni INSIDEarch

Pełną Parą to restauracja, która otwarta została w kompleksie Elektrownia Powiśle. Jej projekt przygotowały architektki z warszawskiej pracowni INSIDEarch.

Fani kuchni azjatyckiej zyskali w Warszawie nowe miejsce. Restauracja oferuje popularne, azjatyckie dania i jest idealnym miejscem, by odwiedzić ją w porze lunchu, wieczorne spotkanie czy po prostu przysiąść po spacerze Bulwarami Wiślanymi. Miejsce to słynie z pierożków na parze, ale karta jest na tyle szeroka, by każdy znalazł coś dla siebie. Posiłki z Pełną Parą można też zamawiać na wynos.

Lokal urządzony został w ciemnej kolorystyce. Architektki połączyły elementy industrialne z motywami roślinnymi i barwami ziemi. Przebywając w środku można poczuć klimat krajów Południowo-Wschodniej Azji. Pomagają w tym rośliny, charakterystyczne wzory obić i błyszczące kafle zdobiące blat i ściany.

W realizacji liczą się detale. Nasze serca skradły białe oprawy zawieszone nad częścią barową i ich opływowy kształt. Dodatkowo wnętrze ozdobiły wielkoformatowe zdjęcia mieszkańców Azji, przypominające o kulturze Wschodu.

Pełną Parą


INSIDEarch to pracownia architektoniczna prowadzona przez Kamilę Chojnowską i Katarzynę Putkę w Warszawie. Projektantki na swoim koncie mają już liczne realizacje wnętrzarskie. Wśród nich najwięcej jest prywatnych wnętrz mieszkalnych, ale w portfolio studio znaleźć można też świetnie zaprojektowane lokale.

Czytaj więcej: Restauracja  | Wnętrza | Kawiarnia | Warszawa

fot. Andrzej Wencel, źródło: Pełną Parą, insidearch.pl