Ruszyła budowa wieżowca na poznańskich Ratajach! Mamy wizualizacje!

To będzie jeden z najwyższych budynków w stolicy Wielkopolski. Od podstawy do dachu mierzyć będzie 60 metrów wysokości. Dla porównania wieżowiec Andersia przy Starym Browarze mierzy 84 metry. Jak będzie się prezentował Atal Warta Towers? Zobaczcie!

Wysokościowiec powstanie tuż przy Rondzie Starołęka na Ratajach. Według planów w apartamentowcu zaplanowano powstanie ponad 350 mieszkań. Wśród nich znajdą się kawalerki od 26 m kw., aż po apartamenty liczące sobie do 108 m kw. Pod budynkiem zaplanowano również 362 miejsca parkingowe, stojaki na rowery oraz komórki lokatorskie. Cena za metr wynosić będzie około 6,4 tys. zł. W przyziemiu znajdzie się miejsce na 15 lokali handlowo-usługowych dla wszystkich poznaniaków.


Wieżowiec budzi sporo kontrowersji wśród mieszkańców Rataj. Liczący sobie 17 kondygnacji wieżowiec zdecydowanie przerośnie wszystkie obecnie stojące ratajskie inwestycje. Zwolennicy zaznaczają, że to normalne w rozwijającym się mieście. Jakie jest Wasze zdanie?

Publikowany materiał powstał w coworkingowej przestrzeni banku BGŻ BNP Paribas w budynku Sezam w centrum Warszawy, które na jeden dzień zmieniło się w naszą redakcję. Jak pracowaliśmy? Czytaj tutaj.

 

 

materiały: https://ataltowers.pl/inwestycja.html