Showroom Pufa Design w nowej, kreatywnej przestrzeni w Kołobrzegu

Patrząc na mapę Polski pod kątem miejsc oferujących dobry home design – między Poznaniem, Trójmiastem i Szczecinem showroom Pufa Design jest jedynym miejscem, z którym można obejrzeć, przetestować i kupić światowe wzornictwo. Wraz ze zmianą lokalizacji i powiększonym metrażem, zmieniła się również strategia produktowa i charakter usług oferowanych przez showroom. To właśnie w Kołobrzegu można obejrzeć największą ekspozycję mebli, oświetlenia i akcesoriów duńskiej marki Muuto. To nie jest wszystko, co Adam Wysocki przygotował dla architektów i inwestorów szukających ponadczasowego designu do wyjątkowych inwestycji.

Inwestycja w relacje i budowanie społeczności ludzi cniących design

Od ponad dekady sklep Pufa Design skupia wokół siebie klientów detalicznych i biznesowych ceniących wstępną selekcję asortymentu, profesjonalizm, dobrą znajomość oferty, umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań. Szczególnie dla inwestorów ważna jest relacyjność i serwis posprzedażowy.

Staramy się, aby nasi klienci biznesowi czuli się bezpiecznie ze swoimi decyzjami. Dlatego między innymi powiększamy ofertę produktów, które objęte są 10-letnią gwarancją producentów – podkreśla Adam Wysocki, właściciel Pufa Design.

Głównym celem rozbudowania showroomu było stworzenie kreatywnej przestrzeni wymiany doświadczeń, ale także powołanie miejsca spotkań dla architektów i klientów biznesowych, którzy mają teraz możliwość spokojnej pracy w showroomie. Mogą korzystać z mebli zaaranżowanych w strefy do pracy, oraz z dużej ilości wzorników.

W Pufa Design jest też miejsce dla architektów, którzy chcą spotkać się ze swoimi klientami. Aby umilić ten czas przygotowaliśmy w zależności od charakteru spotkania małe menu napojów – zaznacza Adam Wysocki.

Dobry adres dla biznesu

Otwarcie nowego showroomu wiąże się również ze zmianą asortymentu. Wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i inwestorów sklep stawia na kompleksowość wyposażenia apartamentów, rezydencji, biur, hoteli, kawiarni czy restauracji. Podkreśla to też sposób aranżacji wnętrz nowego showroomu Pufa Design. Teraz można tu przetestować meble, oświetlenie, dywany, obejrzeć próbniki tkanin tapicerskich i zasłonowych (które wyznaczają strefy w showroomie), tworzyć zestawy kolorystyczne i materiałowe. W Pufa Design klient może również wyposażyć inwestycję w grafiki ścienne, len do domu i sauny, zapachy do wnętrz, akcesoria do aranżacji zieleni…

Oprócz sprzedaży chętnie dzielimy się z klientami również naszym doświadczeniem, które zbieraliśmy przez wiele lat obsługi inwestycji kontraktowych. Projektując wnętrza i ekspozycję nowego showroomu braliśmy to pod uwagę – uwzględnia Adam Wysocki.


Inauguracja otwarcia

Pufa Design, jako czwarty showroom z designem na świecie, był miejscem realizacji warsztatów florystycznych z marką Muuto i ich flagowym produktem – wazonem Kink. Warsztat poprowadziła Greta Flower Szkoła Florystyczna. W dalszej perspektywie działania Showroomu są plany rozwoju kreatywnych evetów z designem, które będą prowadzone przez przedstawicieli marek dostępnych w Pufa Design.

Będąc uczestnikiem takich festiwali designu jak 3daysofdesign, wiemy, jak wiele cennej wiedzy warsztatowej mają nasi współpracownicy z Kopenhagi, dlatego chcemy dzielić się nią w naszym showroomie. Planujemy spotkania o różnej tematyce, podczas których klienci będą mogli poznać bestsellerowe kolekcje mebli, lamp i akcesoriów wnętrzarskich, a także dowiedzieć się więcej o materiałach, z których są zrobione, zwłaszcza pod kątem zrównoważonego rozwoju – dodaje Adam Wysocki.

Adam Wysocki zaprasza do współpracy biznesowej. Pufa Design www.pufadesign.pl; FB / IG @pufadesign

źródło: Pufa Design

Czytaj też: Ceramika | Meble | Naczynia | Lampa | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.