Beoplay HX

Słuchawki Beoplay HX od Bang & Olufsen. Wyglądają i brzmią świetnie!

Firma Bang & Olufsen zaprezentowała nowe słuchawki Beoplay HX. To udane połączenie minimalistycznego designu i potężnego brzmienia. Ich premiera to odpowiedź na rosnący trend urządzeń wearables, które nie tylko dobrze wyglądają, ale sprawiają przyjemność z użytkowania i pomagają w pracy.

Bang & Olufsen słynie z produkcji wysokiej jakości urządzeń audio, które zaspokoją wyszukane gusta melomanów. Najnowszy produkt w portfolio formy to bezprzewodowe słuchawki Beoplay XH, które zaprojektowane zostały przez projektantów z amerykańskiego biura MNML, które słynie z projektowania produktów klasy premium i dla Bang & Olufsen zaprojektowało już kilka słuchawek nausznych.

Słuchawki Beoplay HX oferują potężne brzmienie dzięki dwóm specjalnie zaprojektowanym 40-milimetrowym przetwornikom z magnesami neodymowymi i portami basowymi, zapewniającymi optymalne odtwarzanie basów. Dodatkowo urządzenie ma aż cztery mikrofony, dzięki którym jakość rozmów telefonicznych jest bardzo wysoka. Słuchawki zapewniają do 35 godzin czasu odtwarzania – odpowiada to pięciu dniom roboczym słuchania muzyki bez konieczności ładowania baterii.

Słuchawki pozwalają się wyciszyć – jest to możliwe dzięki funkcji Digital Adaptive Active Noise Cancellation, która eliminuje niepożądane hałasy otoczenia bez pogorszenia jakości dźwięku.

Nauszne słuchawki wyciszające stają się coraz bardziej popularne. To gadżet, który wpisuje się w trend urządzeń wearables. Zakup słuchawek najwyższej jakości o ponadczasowym designie jest jak inwestycja. Doświadczenie używania Beoplay HX daje gwarancję, że z gadżetu będziemy korzystać długie lata i na dobre zapomnimy o tradycyjnych słuchawkach dousznych. Takie słuchawki nawet w gwarnym mieszkaniu pełnym domowników pozwalają odciąć się od hałasu i skupić na wykonywaniu zadań lub po prostu spokojnie obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dobrze, że w parze z funkcjonalnością idzie dobry wygląd Beoplay HX.

Słuchawki ważą 285 gramów. Projektanci zadbali, by ich noszenie nie sprawiało uczucia dyskomfortu. Pomaga w tym specjalna konstrukcja pałąka, który posiada strefę odciążenia środkowego. Pozwoliło to stworzyć lekką, wytrzymałą i ergonomiczną konstrukcję o minimalistycznym designie. Urządzenie z pewnością spodoba się fanom skandynawskiego wzornictwa. Wystarczy jedno spojrzenie na słuchawki, by stwierdzić, że mamy do czynienia z solidnym produktem, którego poszczególne elementy wykonane zostały z najwyższą starannością. Słuchawki Beoplay HX prezentują jakość klasy premium i trudno będzie znaleźć na rynku model lepszy od najnowszego produktu Bang & Olufsen. O pozytywne wrażenia z użytkowania produktu zadbano już na wczesnym etapie projektowym.

Beoplay HX


Aby zapewnić maksymalną trwałość słuchawek projektanci zdecydowali się wykorzystać miękką skórę jagnięcą, z której wykonano poduszki uszne. Materiał wewnętrzny składa się z elastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu ucha. Górna część pałąka wykonana jest z bydlęcej skóry o gładkim ziarnie, dolna część pałąka pokryta jest dzianiną. Pozostałe elementy konstrukcji słuchawek wykonane zostały z anodyzowanego, perłowego aluminium, które pochodzi z recyklingu. Talerz wykonany jest z aluminium o diamentowym wykończeniu. Całość można przechowywać w futerale, który producent dołącza do zestawu.

Obsługa słuchawek jest intuicyjna. Korzystając z fizycznych przycisków możemy zmienić ustawienia redukcji szumów oraz aktywować asystenta głosowego. Z kolei powierzchnia prawej tarczy obsługuje dotykowe gesty – można przełączyć piosenkę, regulować głośność, odbierać i kończyć rozmowy. Wystarczy kilka chwil ze słuchawkami, by dotykowa obsługa urządzenia stała się intuicyjna.

Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: Black Anthracite, Sand i Timber. Beoplay HX posiadają globalną trzyletnią gwarancję po rejestracji. Słuchawki kosztują 2 229 zł. Można je znaleźć na oficjalnej stronie Bang & Olufsen klikając TUTAJ.

Bang & Olufsen jest duńską marką luksusową z sektora lifestyle, założoną w 1925 roku przez Petera Banga oraz Svenda Olufsena. Ich oddanie i wizja stanowią fundamenty całej firmy. Bogate dziedzictwo zbudowane wokół nieugiętej determinacji do tworzenia produktów, które będą przekraczały granice technologii audio, nieustannie plasuje markę na czele wiodących producentów innowacji dźwiękowych. Dzisiaj, każdy z produktów Bang & Olufsen wciąż charakteryzuje się unikalnym połączeniem pięknego dźwięku, ponadczasowego designu oraz niezrównanego rzemiosła. Więcej informacji na stronie www.bangolufsen.pl oraz www.salonydenon.pl.


Czytaj też: Technologia | Minimalizm | Detal | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe Bang & Olufsen