Smaczny temat. Twoje jedzenie w pudełku OmieBox

Można ulec wrażeniu, że przechowywanie i przynoszenie obiadów do szkoły czy pracy musi odbywać się w zwykłych, plastikowych pojemnikach z supermarketu. Na szczęście jest pudełko OmieBox. Z nim, jedzenie staje się smaczniejsze.

OmieBox poza świetnym dla oka designem dysponuje w pełni wymiennym i izolowanym pojemnikiem, który utrzymuje jedzenie w stałej temperaturze. Bez względu na to, jaka temperatura znajduje się w sąsiednich pojemnikach. Oznacza to, że można wysłać swoje dziecko do szkoły zarówno z gorącym jak i zimnym posiłkiem w jednym pakunku

Konstrukcja OmieBox jest naprawdę genialna. Wyjmowany hermetyczny pojemnik ma być łatwy do otwierania dzięki szerokiemu i łatwemu w obsłudze uchwytowi. Posiada dwie dodatkowe szczelne komory i łatwo otwieraną pokrywę, co jest dużym plusem dla najmłodszych dzieci, aby mogły zamknąć pojemnik  ponownie i przynieść go do domu w jednym kawałku.

Niestety, póki co OmieBox nie jest dostępy jeszcze w sklepach stacjonarnych. Twórca Nancy Yen rozpoczął sprzedaż produktu na Kickstarterze. Cena tego niesamowitego pojemnika to 49 dolarów. Kupując dwa można trochę zaoszczędzić, wtedy cena wyniesie 78 dolarów. (ms)

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły