Smaczny temat. Twoje jedzenie w pudełku OmieBox

Można ulec wrażeniu, że przechowywanie i przynoszenie obiadów do szkoły czy pracy musi odbywać się w zwykłych, plastikowych pojemnikach z supermarketu. Na szczęście jest pudełko OmieBox. Z nim, jedzenie staje się smaczniejsze.

OmieBox poza świetnym dla oka designem dysponuje w pełni wymiennym i izolowanym pojemnikiem, który utrzymuje jedzenie w stałej temperaturze. Bez względu na to, jaka temperatura znajduje się w sąsiednich pojemnikach. Oznacza to, że można wysłać swoje dziecko do szkoły zarówno z gorącym jak i zimnym posiłkiem w jednym pakunku

Konstrukcja OmieBox jest naprawdę genialna. Wyjmowany hermetyczny pojemnik ma być łatwy do otwierania dzięki szerokiemu i łatwemu w obsłudze uchwytowi. Posiada dwie dodatkowe szczelne komory i łatwo otwieraną pokrywę, co jest dużym plusem dla najmłodszych dzieci, aby mogły zamknąć pojemnik  ponownie i przynieść go do domu w jednym kawałku.

Niestety, póki co OmieBox nie jest dostępy jeszcze w sklepach stacjonarnych. Twórca Nancy Yen rozpoczął sprzedaż produktu na Kickstarterze. Cena tego niesamowitego pojemnika to 49 dolarów. Kupując dwa można trochę zaoszczędzić, wtedy cena wyniesie 78 dolarów. (ms)