SWAROVSKI świętuje 100 lat świata cudów DISNEY kolekcją biżuterii i dekoracji do domu

Firma Swarovski z ogromną radością celebruje 100. rocznicę powstania The Walt Disney Company, prezentując nową, czarującą kolekcję biżuterii i artykułów dekoracyjnych do domu Disney100 x Swarovski.

Te pełne uroku elementy, przedstawiające trzy najbardziej kultowe postacie Disneya — Myszkę Miki, Kaczora Donalda i Myszkę Minnie — zostały stworzone z dbałością o szczegóły i charakterystycznym savoir-faire firmy Swarovski. Lśniąca cudem i magią kolekcja jest specjalnym hołdem Swarovskiego dla Disney 100 Years of Wonder, która przez cały rok świętuje niezrównane dziedzictwo firmy w zakresie tworzenia opowieści.

Disney i Swarovski cieszą się bogatą i długotrwałą współpracą, która sięga prawie dwudziestu lat. Oprócz wspólnych wysiłków na rzecz wzbudzenia radości i zachwytu, obie marki nawiązują głęboką więź z odbiorcami dzięki nienagannym produktom i transformującym, pełnym magii doświadczeniom.


KOLEKCJA

Kolekcja biżuterii Disney100 x Swarovski uchwyciła urocze, pełne humoru postacie Myszki Miki, Myszki Minnie i Kaczora Donalda w formie wisiorków, łańcuszków i kolczyków — wszystkie ozdobione precyzyjnie wyciętymi kryształami pavé i dużymi kryształami fasetowanymi. Stworzone, aby wywoływać radość, a ich olśniewający blask został podkreślony przez powłokę — intensywność rezultatu jest wprost olśniewająca.

Trzy uwielbiane postacie będące częścią kolekcji elementów do dekoracji wnętrz Disney100 x Swarovski, uchwycone w zabawnych pozach, to hipnotyzujący przykład savoir-faire, z którego słynie marka Swarovski. Wykonane z kryształu Aurora Borealis, Myszka Miki, Kaczor Donald i Myszka Minnie mienią się blaskiem autorskiej dla marki Swarovski powłoki z efektem zorzy polarnej.

Co więcej, aby uczcić sezon świąteczny z Disney100, Swarovski wydaje kalendarz adwentowy wypełniony skarbami, w tym kolorowymi ozdobami, naszyjnikami i zabawnym zestawem naklejek. Fani w każdym wieku odkryją czarujące niespodzianki za 25 drzwiczkami, z których każda inspirowana jest najbardziej rozpoznawalnymi postaciami Disney’a i szeregiem sezonowych symboli.

Aby dopełnić celebrację, Swarovski stworzył oszałamiającą limitowaną edycję przedstawiającą scenkę emanującą radością i świąteczną atmosferą, która przedstawia sześć uwielbianych postaci – Myszkę Miki, Myszkę Minnie, Kaczora Donalda, Kaczkę Daisy, Goofy’ego i Pluto. Niezwykle szczegółowa ozdoba upiększona jest około 41 200 kryształów i pokazuje postacie, które spotykają się, aby świętować sezon świąteczny w urzekającym hołdzie dla 100 lat niezrównanego opowiadania historii.

Kolekcja dekoracji do domu Disney100 x Swarovski będzie dostępna na stronie swarovski.com i w wybranych sklepach od 24 lipca 2023 r.

Kolekcja biżuterii Disney100 x Swarovski będzie dostępna na stronie swarovski.com i w wybranych sklepach od 9 października 2023 r.

Materiał partnera
Zobacz również: Biżuteria | Kolekcja | Nowa kolekcja | Moda | Gadżety |