Świat widziany oczami rodzica.

Miłość rodziców do swoich pociech przybiera różne formy. Przekonaliśmy się o tym niejednokrotnie, gdy mamusie i tatusiowie udowadniali to na różnorakie sposoby. Tym razem, przedstawiono ją za pomocą serii przerobionych fotografii.

Adrian Sommeling, wraz ze swoim synem, podróżują po świecie zbierając coraz to ciekawsze fotografie, które później zmieniają na bezcenne pamiątki. W ich portfolio znalazły się już egipskie piramidy, zmienione w szkatułkę, słynny wieżowiec Marina Bay z Singapuru przekształcony w deskę czy London Eye, jako koło roweru. Jak oboje przyznają, ich „praca” wiąże się ze świetną zabawą, ale również z nauką i pogłębianiem rodzinnych więzi. Dodatkowo, Adrian Sommeling prowadzi stronę internetową, na której pokazuje jak przerabiać popranie zdjęcia i jak osiągnąć podobne efekty. Polecamy!

Podobną historię opisywaliśmy już jakiś czas temu na przykładzie fox Prze ra bia i jego taty Na Szagę, którzy podobnie jak rodzina Sommeling razem bawią się grafiką i fotografią, tworząc niesamowite rzeczy.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły