Szósty numer magazynu whiteMAD już w sprzedaży!

Szósty numer magazynu WhiteMAD otwieramy edytorialem Four Piece Suit, który przygotowała Sandra Magdalena Dąbrowska. Projektantka i fotografka zainspirowała się więziennymi uniformami i udowodniła, że moda nie musi tylko ubierać, że może nieść ze sobą wiele innych wartości.

Naszą ekspertką ze świata mody została Kasia Sokołowska. Spotkaliśmy się z nią w Samym Centrum Wszechświata w Warszawie. Rozmawialiśmy między innymi o polskiej modzie, kanonie piękna, podróżowaniu i architekturze.

Wywołana do tablicy „Architektura” to kolejny dział. Odwiedzamy butik w Krakowie i dom jednorodzinny pod Warszawą. Zaglądamy też do wnętrza domu w Rokietnicy pod Poznaniem, który ma blisko 100 m kw. – mieszka w nim czteroosobowa rodzina. O szybsze bicie serca przyprawiły nas projekty Adama Spychały. Młody architekt zaprojektował serię jednorodzinnych domów, które powstały z inspiracji brutalizmem. Dla spragnionych podróży mamy coś nieoczywistego. Michał Szymko zabierze was do Mińska. Stolica Białorusi okazała się zaskakująco czystym i uporządkowanym miastem.

W dziale „Design” przeczytacie o projekcie OK-LARY. Paweł Dworczyk stworzył akcesoria, które przyciągają. I to dosłownie! Jego okulary można dostosowywać do własnych potrzeb. Paweł wykorzystał magnetyczne mocowanie – do uniwersalnej ramki wystarczy przyczepić wybrane moduły, by stworzyć unikalny gadżet. Małych przedmiotów znajdziecie tutaj dużo więcej!

Na sam koniec dział „Portfolio”, w którym jak zwykle prezentujemy projekty młodych i szalenie zdolnych twórców. Zwróćcie uwagę na genialne kolaże Małgorzaty Pawlak. Ten, który możecie zobaczyć powyżej, Małgorzata przygotowała specjalnie dla nas. Przyjemnej lektury!

MAGAZYN MOŻECIE KUPIC KLIKAJĄC TUTAJ! 

https://www.facebook.com/whitemad/videos/271074670198189/

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły