Smart Franke

Sprzęt kuchenny Smart Franke pasuje do każdych wnętrz

Prowadzisz aktywne życie wypełnione nie tylko pracą, lecz nade wszystko pasjami? Do kuchni wpadasz, by przygotować prosty lunch lub przekąskę? To oznacza, że potrzebujesz urządzeń szybkich i prostych w obsłudze. Z myślą o młodych użytkownikach kuchni zaprojektowane zostały przystępne cenowo piekarniki i płyty indukcyjne Smart Franke.

Piekarniki Smart

Piekarnik wyposażony w pomocne funkcje i programy to must have każdej kuchni. Trudno sobie wyobrazić bez niego przygotowanie szybkich i zdrowych dań. Do tego powinien być nieskomplikowany w obsłudze i przystępny cenowo. Takie właśnie są nowe piekarniki do zabudowy Smart marki Franke. Do wyboru są 3 modele, w których mamy nawet 9 funkcji, dwa programy automatyczne i termoobieg. Dzięki temu przygotowanie przekąski lub obiadu zajmie chwilę. A utrzymanie ich w czystości ułatwia czyszczenie pyrolityczne lub parowe. Z kolei w niewielkich kuchniach sprawdzi się piekarnik kompaktowy z funkcją grilla i mikrofali. Model ma komorę o pojemności 40 litrów i potrafi odgrzewać, rozmrażać i piec szybciej niż w standardowych piekarnikach.

Płyty indukcyjne Smart

Nowe płyty indukcyjne Smart to aż pięć modeli, spośród których wybierzesz ten pasujący do Twojej kuchni i Twojego stylu gotowania. Oprócz standardowej płyty z czterema lub trzema polami o szerokości 65 cm, znajdziemy też większą wersję 77 cm. A do małych kuchni przeznaczona jest płyta dwupolowa o szerokości 30 cm. We wszystkich płytach Smart połączymy dwa sąsiednie pola w jedno duże (funkcja Bridge), idealne do gotowania i smażenia w dużych naczyniach. Kolejnym ułatwieniem są programy automatyczne – po 1 na jedno pole. Zatem, teraz jednym przyciskiem ustawimy optymalny poziom grzania dla roztapiania (42oC), utrzymywania w cieple (70oC), gotowania (94oC) i wrzenia (100oC). Wszystkie mają możliwość zamontowania na równi z blatem i podłączenia do gniazda 230 V.

Smart Franke


Modele Smart to nie tylko funkcjonalność i szybkość obsługi, ale również swoboda w aranżowaniu kuchni. Ich uniwersalne wzornictwo pasować będzie nawet do nietypowo wykończonych szafek kuchennych. Warto pamiętać, że wybór urządzeń z jednej linii jest dużym ułatwieniem w urządzaniu kuchni. Zwalnia nas bowiem z konieczności żmudnego przeglądania ofert i dobierania do siebie urządzeń. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie franke.com/pl.

Czytaj też: Kuchnia | Mieszkanie | Wnętrza | Minimalizm

źródło: materiały prasowe FRANKE