Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i… designu

Telewizor premium stworzony we współpracy z legendarnym producentem wysokiej klasy sprzętu audio Bowers & Wilkins. Model Philips OLED+936 skierowany jest do osób oczekujących zarówno doskonałego obrazu, brzmienia, jak i wyjątkowego wzornictwa.

Do jego wykończenia wykorzystano materiały z najwyższej półki, m.in. transparentną akustycznie tkaninę Kvadrat, metal oraz pozyskiwaną z odpowiedzialnych źródeł skórę Muirhead. Potwierdzeniem najwyższej klasy telewizora jest uznanie ekspertów branżowych oraz nagroda EISA Home Theatre TV 2021-2022.

Panel OLED najnowszej generacji zapewnia wyższą ostrość, dokładniejsze odwzorowanie kolorów i odcieni skóry oraz większy kontrast. Do tego sprzęt oferuje obsługę wszystkich głównych formatów HDR: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+ oraz HDR10+ Adaptive. Jeżeli połączymy to z HDMI 2.1 z VRR oraz jednym z najniższych opóźnień wśród telewizorów OLED na rok 2021, to Philips OLED+936 gwarantuje doskonałe wrażenia również podczas grania w gry. Dodatkowo telewizor jest wyposażony w unikalne rozwiązanie zapobiegające wypalaniu matrycy.

Z kolei zaawansowany system audio 3.1.2 zintegrowany z telewizorem generuje najwyższej jakości dźwięk, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym doskonale rozchodzi się w pomieszczeniu. Telewizor wspiera również technologię Dolby Atmos, która jest gwarancją przestrzennego brzmienia o wyjątkowej czystości, szczegółowości i głębi.


Czterostronne podświetlenie Ambilight stanowi dopełnienie wysokiej jakości obrazu oraz dźwięku. Ten autorski system marki Philips zapewnia jeszcze bardziej wciągające wrażenia podczas seansów. Są to zamontowane z tyłu obudowy inteligentne diody LED, które rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie. Wokół telewizora powstaje barwna poświata, dzięki której ekran sprawia wrażenie większego, a obraz jest bardziej realny.

Philips OLED+936 jest dostępny w trzech rozmiarach: 48, 55 i 65 cali. Więcej informacji TUTAJ.

Czytaj też: Technologia | Ciekawostki | Minimalizm | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe Philips TV & Sound, tekst promocyjny