Zadbali o każdy detal. Ciepłe mieszkanie we Wrocławiu

Jest maleńkie, ale zapewnia wszystko, co jest niezbędne do komfortowego życia. Zebrane tu ciepłe kolory sprawiają, że mieszkanie jest łatwe do aranżacji. Wystarczy dodać tylko kilka nowych akcentów kolorystycznych, by nabrał zupełnie innego charakteru.

Lokal zaprojektowali architekci z pracowni RYS Studio. przestrzeń na zdjęciach uwiecznił zespół ZASOBY Studio. Prezentowane mieszkanie ma 28 m kw. powierzchni i znajduje się we Wrocławiu.

Pracując nad projektem tego wnętrza architekci posługiwali się określeniem “Apartament Memoire”. Ta nazwa zaczerpnięta została od lamp użytych w projekcie. Mieszkanie ma prosty i czytelny układ funkcjonalny. Składa się z części kuchennej połączonej z umywalnią oraz otwartej sypialni. Sypialnię od łazienki oddziela szklana ściana prysznica. W łazience i kuchni dominującym materiałem jest kamień Prada Gold, który w połączeniu z niebieskim fornirem przybiera niebieskawy odcień.

Duża ilość powierzchni refleksyjnych i luster pomaga wykorzystać jak najwięcej naturalnego światła. Promienie słońca przenikają do wnętrza przez okno, które jest zwrócone w północnym kierunku.


To mieszkanie na wynajem krótkoterminowy, zarządzane przez autorów wnętrza. Architekci prowadzą apart hotel visiting apartments, gdzie część apartamentów to mieszkania ich autorstwa. Przestrzenie te traktują jako żywą reklamę swoich usług oraz showroom projektowanych mebli.

projekt: RYS Studio

fot. ZASOBY STUDIO

Czytaj też: Mieszkanie | Wnętrza | Eklektyzm | Drewno | Wrocław | whiteMAD na Instagramie