Zakochaj się w Innym Wymiarze

Miłość, współczesna polska kuchnia i dobra architektura. Te trzy rzeczy sprawiają, że Inny Wymiar to idealne miejsce na walentynki. Oczywiście nie tylko!

Zacznijmy jednak od początku. Inny Wymiar powstał w połowie października 2016 roku. Elementem wyróżniającym go z tłumu restauracji przy Świętokrzyskiej, są z pewnością gigantyczne okna witrynowe, które idealnie doświetlają wnętrze, ale i skupiają na sobie wzrok spacerujących.

Jednak w restauracjach najważniejsze oczywiście jest jedzenie i atmosfera. Skupmy się więc na tym. W menu znajdziecie takie pozycje jak kaczka, królik, polskie ryby czy polecany przez nas kulebiak z barszczem. Kuchnię z powodzeniem określić można jako polską i domową, jednak przygotowywaną we współczesny sposób, na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowym atutem jest bogata oferta win, w wyborze których pomaga specjalista.

Wnętrze to również mieszanka starego z nowym. Stare, ceglane ściany idealnie kontrastują z surowym betonem i współczesnymi elementami wystroju. Ciepła miejscu nadają drewniane podłogi, elementy roślinności a także kanapy. Dla nas to miejsce z dużym potencjałem, ale i tak będzie najlepiej, jak przekonacie się sami! W szczególności, że jest ku temu idealna okazja.

ZAKOCHAJ SIĘ W INNYM WYMIARZE

To świetna okazja dla wszystkich zakochanych, jednak nie tylko. Do końca lutego na miejscu można wymieniać pocałunki na drinki dla dwojga. Więc bierz drugą połówkę, uroczą koleżankę, przystojnego sąsiada czy nawet mamę do Innego Wymiaru i cieszcie się miłością. Dodatkowo, jeśli oznaczycie się na miejscu, wraz z tagiem: #WSPÓLNYWYMIAR otrzymacie specjalnie przygotowany deser. Dlatego zaproście przyjaciół, rodzinę i ukochanych do #InnyWymiar i cieszcie się miłością… do jedzenia!

www.facebook.com/restauracjainnywymiar

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły