GLOBALO

Zaprojektuj kuchnię marzeń i wygraj! Marka GLOBALO ogłasza konkurs dla architektów

Jesteś architektem, lubisz wyzwania, chcesz zainspirować innych swoim projektem kuchni marzeń? Polski producent okapów marka GLOBALO ogłasza konkurs dla architektów i pasjonatów pięknych wnętrz.

Weź udział w konkursie organizowanym przez GLOBALO – polskiego producenta cichych i wydajnych okapów kuchennych. Pula nagród w konkursie to 4000 zł. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie kuchni marzeń z wykorzystaniem okapu GLOBALO Cylindro Isola z linii Exclusive w jednym z 4 najmodniejszych kolorów: złoto, różowe złoto, miedź lub granat. Prace oceniać będzie m.in. Marika Jóźwiak, znana z programów TV „Dorota inspiruje”, czy ”Dorota Was urządzi” oraz Karolina Zagrodzka z House Loves. Termin nadsyłania prac kończy się 24 lipca. Warto się spieszyć!

Nagrody

Najlepsze trzy prace zostaną nagrodzone. W puli nagród jest weekend dla dwóch osób w Hotelu & SPA Arłamów oraz vouchery do platformy Westwing. Dodatkowo zwycięskie prace będą szeroko promowane w mediach społecznościowych oraz wśród partnerów medialnych marki.

Prace oceniać będzie jury w składzie: Krzysztof Błażowski – właściciel polskiej marki okapów kuchennych GLOBALO, Karolina Zagrodzka – projektantka wnętrz i autorka jednego z największych w Polsce blogów wnętrzarskich, Marika Jóźwiak – doświadczona inżynier architekt, która wraz z Dorotą Szelągowską od lat współtworzy najbardziej popularne w Polsce programy telewizyjne dotyczące wystroju wnętrz.

Jak wziąć udział w konkursie?

Stwórz projekt kuchni z okapem Cylindro Isola z linii Exclusive w kolorze: złoto, różowe złoto, miedź lub granat. Następnie prześlij projekt poprzez formularz na stronie konkursowej: www.globalo.pl/konkurs. W kolejnym kroku… wygodnie poczekaj na ogłoszenie wyników! Ogłoszenie nastąpi już 8 sierpnia 2020 roku. 

GLOBALO


Szczegóły, regulamin konkursu oraz bloki 3D do pobrania znajdują się na stronie: www.globalo.pl/konkurs. Wszystkie pytania można kierować do organizatorów na adres: konkurs@globalo.pl.

Czytaj też: Kuchnia | Technologia | Polscy projektanci

źródło: materiały prasowe firmy Globalo