PUMA Forever. Faster. Nowa kampania PUMA z niezwykłym teledyskiem Aviego

Singlem „Grand Prix” Aviego PUMA prezentuje kampanię Forever. Faster. Sportowa marka celebruje 75-lecie ze swoimi ambasadorami – w teledysku gościnnie występuje Jann, który znajduje się w nim nieprzypadkowo.

Utwór nawiązuje do hasła i mantry marki – Forever. Faster., rozumianego jako podważanie konwencji, działanie pod prąd oraz dążenie do tego aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego. To pragnienie tworzenia czegoś nowego, czegoś co dzisiaj jest teraźniejszością̨, a jutro będzie historią, do której ludzie będą wracać. O tym właśnie jest tekst i teledysk. Motywująca historia – pełna inspiracji, wytrwałości, pokonywania własnych słabości i dążenia do celu aby kiedyś stać się legendą. Czasami pomimo trudnego startu i pochodzenia.

 

Avi to raper oraz jeden z najciekawszych autorów tekstów na polskiej scenie. Jego debiutancki album „Mały Książę” osiągnął status platynowej płyty w maju 2023 roku. Jego postać doskonale odzwierciedla wartości marki. Jest uosobieniem hasła Forever dzięki wierności swojemu stylowi i przekazowi, który tworzy od lat. Ceniony przez dużą grupę fanów za to, że w swojej twórczości jest zawsze autentyczny, szczery i bezkompromisowy. Z kolei Jann to młody polski artysta, który szturmem zdobywa polską scenę muzyczną i stał się jednym z najbardziej lubianych artystów młodego pokolenia. Cały czas się rozwija, jest bardzo charyzmatyczny i wychodzi poza utarte schematy, co odpowiada drugiemu członowi hasła – Faster. Wybór tych  artystów to ukłon w stronę historii i dziedzictwa marki, która świętuje swój jubileusz. W materiale nie brakuje odniesień do takich legend jak Diego Maradona czy Lewis Hamilton oraz sportu, z którego wywodzi się PUMA.

Sportowa marka już od 2019 roku wspiera polskich artystów. W tym roku – w ramach świętowania swoich 75. urodzin – zwraca oczy wszystkich na sport, z którego się wywodzi. Utwór wyprodukował Magiera, reżyserem teledysku jest Piotr Kujda, za zdjęcia odpowiada Igor Połaniewicz. Natomiast sesję fotograficzną promującą utwór wykonał Kamil Kotarba, a za całą koncepcją kampanii oraz jej produkcją stoi agencja high&.

W teledysku przedstawione są najnowsze modele butów PUMA. Avi nosi klasyki Slipstream reprezentujące FOREVER, natomiast JANN występuje w progresywnym modelu PUMA RS-X symbolizującym FASTER.

Zobacz również: Moda | Buty | Warszawa

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły