BE SHERO! Answear.LAB prezentuje limitowaną festiwalową kolekcję z mocnym przesłaniem

Tegoroczny warszawski Co Jest Grane Festival rozpocznie się już 16 czerwca i potrwa dwa dni. Zapowiedzią imprezy, podczas której w Warszawie zabrzmi aż 12 koncertów jest tematyczna limitowana kapsuła BE SHERO. Kolekcja, będąca zbiorem wciąż niedokończonych historii o sile kobiecego charakteru to szansa również dla Ciebie. Zostań bohaterką własnej opowieści i nie pozostawiaj niedomówień. Proponowane festiwalowe zestawy uwypuklą Twoją moc i uczynią Cię częścią społeczności kobiet, które są sobą i są autentyczne w tym, co robią.

Answear.LAB: kobiety w centrum wszechświata

Answear.LAB stawia kobiety w centrum wszechświata: marka stworzona przez współczesne bohaterki jest synonimem siły, wolności i odwagi. Rokrocznie prezentuje osobną opowieść o wojowniczkach, indywidualistkach i buntowniczkach, stwarzając przestrzeń dla różnorodności. Tym razem masz szansę stać się częścią tej historii: sięgnij po kapsułę BE SHERO i poczuj niezależność towarzyszącą kolekcji. 

Twórczynie marki nie unikają pytań o rolę kobiet we współczesnym świecie. Limitowana linia BE SHERO została zaprojektowana po to, żeby inspirować. Kolekcja daje odwagę, motywuje do działania i wyzwala wewnętrzną moc. “Każda kolekcja Answear.LAB to opowieść o kobietach. Za pośrednictwem mody poruszamy ważne tematy, inspirujemy i motywujemy. Tym razem, stając się częścią festiwalu kobiecych głosów, głośno i wyraźnie zachęcamy kobiety do wzięcia sprawy w swoje ręce i uwierzenia we własną moc. Kolekcja BE SHERO to pochwała niezależności, życia na własnych zasadach, kobiecej siły, dzięki której możemy zmieniać świat i działać, pozostając przy tym sobą.” – mówi Agnieszka Wojnicka, Special Project Coordinator w Answear.com


BE SHERO (SHE + HERO) łączy kobiety wszystkich generacji 

BE SHERO (SHE + HERO) to wezwanie do codziennej pracy nad sobą. Kolekcja inspirowana kobietami wszystkich pokoleń, w symboliczny sposób łączy indywidualistki, buntowniczki i wojowniczki, dając świadectwo ich największych osiągnięć. Twórczynie kapsuły sięgnęły do życiorysów bohaterek: Rosa Parks, Coco Chanel, Georgia O’Keefe i Simone de Beauvoir wyzwoliły w sobie potężną moc i pozostawiły świat lepszym. Dołącz do społeczności Answear.LAB i pokaż, kim naprawdę jesteś. Zrób to w szalenie stylowy sposób: zostań SHERO z https://answear.com/s/be-shero.

Wejdź do drużyny. BE SHERO!

SHEROes tworzą zgraną drużynę. Współczesne kobiety stają ramię w ramię z kobietami poprzednich epok i motywują młode pokolenie dziewcząt do poszukiwania własnej drogi. Buntowniczki i indywidualistki nie stoją w miejscu – odkryj projekty, które wyzwolą w Tobie moc. Unikalna kapsuła tematyczna łączy ponadczasowy denim, miękką bawełnę, siateczkowe topy i misterne hafty.  Linia jest bogata w biele i beże, jednak w kolekcji nie brakuje zdecydowanych akcentów, np. zieleni i złota. Pojawiają się również nadruki. Te, specjalnie na potrzeby kolekcji, stworzyła uznana ilustratorka, Magdalena Pankiewicz. Jak sama przyznaje: “W moich ilustracjach zawsze najważniejsza jest kobieta, jej świat i pełen wachlarz jej emocji. Dlatego inspiracją do powstania ilustracji dla Answear.LAB była współczesna buntowniczka – niepokorna, pewna siebie, wiedząca czego oczekuje od życia. Chciałam, aby ta seria motywowała młode pokolenie dziewczyn do działania i do stawiania siebie na pierwszym miejscu i żeby czuły, że wszystkie tworzymy jedną wspólnotę Rebel Girls.”

Modowa inauguracja Co Jest Grane Festival

Tegoroczna kapsuła BE SHERO inauguruje nie tylko początek lata, ale także sezon letnich festiwali. Answear.LAB został partnerem głównym Co Jest Grane Festival, choć z eventem jest już związany od 3 lat. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 czerwca na terenie Ośrodka Wawelska Aktywnej Warszawy. Ze sceny zabrzmią m.in. Nosowska, Margaret, Bedoes i kolektyw Women’s Voices, a nastrój wakacyjnej beztroski podkreśli festiwalowa atmosfera. 

Artykuł sponsorowany

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły