System modułowy Into. VOX

Dziś komoda w sypialni, jutro regał w salonie. Modułowe systemy meblowe

Zarządzanie przestrzenią może stanowić wyzwanie, zwłaszcza w małych pomieszczeniach lub gdy nasza rodzina się powiększa. Taka sytuacja wymaga efektywnego gospodarowania dostępnym metrażem, a także dostosowania wnętrza do zmieniających się wymagań. Odpowiedzią na tę potrzebę są modułowe systemy meblowe.

Łatwość zmiany

Meble modułowe to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala tworzyć spersonalizowane układy dopasowane do konkretnych potrzeb. Wykorzystując różne elementy, możemy z łatwością zaprojektować wnętrze zgodne z naszymi preferencjami i wymaganiami funkcjonalnymi. Zaletą mebli modułowych jest przede wszystkim ich elastyczność – w zależności od zmieniających się potrzeb, mogą być one łatwo przestawiane, rozbudowywane lub modyfikowane.

Into czyli intuicyjność. To główny walor systemu meblowego zaprojektowanego przez Dominikę Drezner-Ilczuk dla VOX. Łatwe w montażu moduły można rozbudować zarówno w górę, jak i w bok, tworząc dowolne układy, odpowiadające aktualnej potrzebie. Podstawowym modułem jest komoda, do której można dokładać kolejne elementy. W ten sposób powstaną wysokie lub niskie meble o wybranym przez nas układzie drzwi i skrzynek.

Into to system, który można dowolnie komponować w pionie lub poziomie, w zależności od preferencji dotyczących rodzaju i rozmiaru mebla. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie przestrzeni przechowywania w obrębie jednego wzoru, bez konieczności wymiany całego mebla. Wystarczy dodać odpowiedni moduł  —  tak o swoim projekcie opowiada projektantka Dominika Drezner-Ilczuk.

Multum możliwości

Układy mebli Into można zmieniać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Do dyspozycji, oprócz podstawowych modułów, mamy również wsuwane skrzynki, które w każdej chwili możemy wyciągnąć i ułożyć w innym miejscu. W ten sposób zamienimy szafkę pod telewizor w regał na książki czy schowek na płyty lub książki.

System modułowy Into. VOX

W odcieniach przytulności

Meble Into są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Pudrowy róż, naturalny brąz i kojący beż to kolory, które wprowadzają do wnętrz spokój i elegancję. Pudrowy róż, używany w meblach, nadaje wnętrzom delikatność i romantyczną atmosferę, idealne do sypialni czy nowoczesnego salonu. Naturalne brązy, dzięki swojej ciepłej tonacji, wprowadzają uczucie spokoju i komfortu, które doskonale sprawdza się w salonach, jadalniach czy gabinetach. Z kolei beż to wszechstronny wybór, pozwalający na łatwe dopasowanie do innych kolorów w każdym pomieszczeniu. W tych odcieniach, meble stają się nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i wprowadzają do wnętrz atmosferę ciepła i harmonii.

Dzięki swojej adaptacyjności i zdolności do optymalizacji przestrzeni, systemy modułowe odpowiadają na codzienne zmiany. Więcej o możliwościach kolekcji Into na vox.pl oraz w salonach VOX.

źródło: materiały prasowe VOX

Czytaj też: Meble | Wnętrza | Ciekawostki | Detal | Sypialnia | whiteMAD na Instagramie