Burgery i steki w Szczecinie tylko tutaj. Zaglądamy do Hereford Steakhouse

Hereford Steakhouse może śmiało stać się najpiękniejszą restauracją serwującą steki i burgery w mieście. Zaglądamy do wnętrza lokalu, którego projekt powstał w pracowni Loft Kolasiński.

Projekt wnętrza oraz przebudowy powstał na potrzeby nowo otwartej restauracji specjalizującej się w serwowaniu dań z wołowiny pochodzącej z ekologicznej farmy krów gatunku Hereford. Większa część umeblowania oraz dekoracje drewniane (mozaika baru, ścianka i wieszaki) zaprojektowane i wykonane została przez pracownię Loft Kolasiński.

Unikatowa jest zwłaszcza kolekcja lamp szklanych oraz krzesła i fotele, które pochodzą z lat 50. i 60. Zostały one zaprojektowane i wyprodukowane jeszcze w Czechosłowacji.

Studio „Loft Kolasiński” zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych, a także wzornictwem przemysłowym. Na potrzeby realizowanych aranżacji wnętrz, zespół projektuje i produkuje meble drewniane i akcesoria meblowe. Wykonuje również projekty dywanów, które są ręcznie tkane w Nepalu. Jedną z realizacji studia pokazywaliśmy w drugim numerze magazynu WhiteMAD.

Zdjęcia: Karolina Bąk www.karolinabak.com
Data: 2017
Lokalizacja: Szczecin, Polska
Powierzchnia: 140 m2