Innowacyjne sneakersy efektem współpracy PUMA I COPERNI

PUMA i Coperni przesuwają granice innowacji odkrywając przyszłość już dzisiaj. Projekt całkowicie nowej formy obuwia to wejście na niezbadane terytorium i jednocześnie redefinicja granic mody opartej na technologii.

 Zainspirowane butami piłkarskimi PUMA FUTURE i zaawansowanymi technologicznie nowatorskimi pomysłami, a także elementami ruchu i brutalistyczną architekturą, partnerstwo wykracza poza przeszłość i teraźniejszość, wybiegając w przyszłość. Powstały projekt jest czymś więcej niż tylko koncepcją, jest wyrazem futuryzmu, który można nosić.

“Jesteśmy bardzo dumni z tej wyjątkowej współpracy z PUMA. To wielki kamień milowy dla projektanta, który wprowadza na rynek swoje pierwsze buty. 90SQR łączy wszystkie nasze wspólne wartości: innowacyjność, minimalizm, wyjątkowość. To wszystko, o czym marzyliśmy i nie możemy się doczekać wprowadzenia kolejnych produktów PUMA x Coperni w najbliższej przyszłości” – powiedzieli założyciele Coperni, Sébastien Meyer i Arnaud Vaillant.

Wizjonerski model PUMA x Coperni 90SQR to hybrydowa kreacja zaprojektowana zgodnie ze specyfikacją wyczynowego buta piłkarskiego. Zdefiniowany przez swój strukturalny wygląd, projekt jest mocno osadzony w dwóch światach, reprezentując nową granicę sportu i mody. Model 90SQR jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – białej, asfaltowej i żółtej – z których każda ma klejone szwy na siateczkowej podstawie. Radykalny design to przyjemna w dotyku symfonia tkanin i detali, z brandingiem Coperni na piętach i na koronkowych czubkach.

Buty PUMA x Coperni 90SQR będą dostępne od 19 stycznia 2024 r. w sklepach Coperni, na stronie coperniparis.com i 22 stycznia u wybranych sprzedawców detalicznych.

Zobacz również:  Moda | Kolekcja | Edytorial | Kolekcja