Jedne z najładniejszych na rynku. Sofy modułowe In Situ od marki Muuto

Sofy modułowe In Situ marki Muuto to wzornictwo najwyższej próby. Stworzone dla wszystkich, którzy szukają produktów premium, aby urządzić mieszkanie swoich klientów lub własne. Ich jakość i ponadczasowy design to gwarancja tego, że sofy In Situ będą służyć długie lata.

In situ po łacinie oznacza ‘w miejscu’. Zwrotu tego używa się w różnych dziedzinach dla określenia badań lub innych działań prowadzonych w miejscu występowania danego zjawiska, gatunku lub odkrycia zabytku, bez przemieszczania go. Nic dziwnego, że duet norweskich designerów Anderssen & Voll postanowił nazwać tak linię sof premium. Projektanci opracowali dla marki Muuto komplet modułów, które można łączyć w trzydzieści konfiguracji, tworząc sofy dwu- i trzyosobowe. Kolekcję uzupełniają poduszki jako dodatki do ulubionego mebla In Situ.

Sofa – serce domu

Anderssen & Voll tak oto przedstawiają swoje dzieło: „Sofy In Situ łączą w sobie wielkość tradycyjnych włoskich sof i prostotę skandynawskiego designu, dzięki czemu stają się sercem każdej przestrzeni”. Nie sposób nie zgodzić się z tym opisem. Sofy są duże, wygodne, z miękkimi siedziskami oraz wygodnymi oparciami. Kształty mają proste, wręcz surowe, ale wykreślone łagodnymi liniami, które skrywają przed wzrokiem użytkownika miejsca połączeń między poszczególnymi modułami. Ramy wykonano ze stali malowanej proszkowo. Konstrukcja każdego modułu jest drewniana, tapicerka natomiast – wykonana z tkanin najwyższej jakości. Co istotne, klient może wybrać zarówno rodzaj obicia, jak i układ modułów, meble wykonywane są bowiem na indywidualne zamówienie. Taki zakup, starannie przemyślany, to mądra inwestycja na lata.


Premium, czyli praktycznie najlepsze!

Sofy In Situ to spełnione marzenie każdego architekta wnętrz, pasują bowiem do najróżniejszych  wnętrz i stylistyk. Staną się idealnym wyposażeniem i prywatnego salonu, i hotelowego pokoju. „Zagrają” w aranżacji glamour oraz skandynawskiej. Znakomicie wyglądały będą w otoczeniu luksusowego, niezwykle teraz modnego stylu nowojorskiego. Kolekcja utrzymana jest w uniwersalnych barwach: beżach, szarościach, jasnych brązach, co powoduje, że łatwo ją zaaranżować także kolorystycznie. Jest to przykład nowoczesnego myślenia o produkcie premium, którego cenę uzasadnia, obok oryginalnego projektu, świetnych materiałów i perfekcyjnego wykonania, także jego wymiar praktyczny; luksusowa rzecz ma być długowieczna nie tylko ze względu na fizyczną trwałość, lecz również ponadczasowy design. Niezależnie od zmian w aranżacji, jakich zapewne wcześniej lub później zapragną jej użytkownicy, sofa In Situ pozostanie, zgodnie z intencją projektantów, sercem dobrze urządzonego domu.

Linię In Situ Muuto oferuje Pufa Design, sklep z wzornictwem wiodących marek europejskich, przede wszystkim skandynawskich i polskich (www.pufadesign.pl). Showroom Pufa Design mieści się w Kołobrzegu przy ul. Bałtyckiej 31.

źródło: Pufa Design