OKK! design
Mat. pras. Samsung

Kuchnia sercem domu: jak ją zaprojektować? Bezpłatny webinar OKK! design

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To w niej spędzamy czas przygotowując posiłki, ale również celebrując wspólne chwile z najbliższymi. Warto, aby było to pomieszczenie nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Na czym się skupić projektując kuchnię? Jakie wyposażenie wybrać i jakich materiałów użyć? Na te i inne pytania odpowie arch. Jacek Tryc podczas kolejnego spotkania online OKK! design.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w piątek 14 maja 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Jacek Tryc, właściciel warszawskiej pracowni Jacek Tryc – wnętrza. Partnerami spotkania są marki Barlinek oraz Samsung.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?
• Krótka opowieść o teorii projektowania kuchni.
• Zarządzanie przestrzenią.
• Zasady projektowania kuchni: jaką zabudowę wybrać i jakich materiałów użyć?
• Nowe technologie, czyli w co warto wyposażyć kuchnię?

Gościem specjalnym webinaru będzie architekt Jacek Tryc, właściciel pracowni Jacek Tryc – wnętrza, absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Projektowanie wnętrz to od 20 lat główny zakres jego pracy. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Architektów Wnętrz – organizacji zrzeszającej profesjonalne pracownie projektowe. Stowarzyszenie ma na celu między innymi porządkowanie rynku usług projektowania wnętrz. Jako juror konkursów branżowych wpływa na ustawiczne podnoszenie poziomu świadczonych usług wnętrzarskich na polskim rynku. Dzięki temu jest też na bieżąco z nowościami i kierunkami rozwoju w polskim i światowym wzornictwie.


W trakcie spotkania arch. Jacek Tryc przybliży teorię projektowania kuchni. Zdradzi, w jaki sposób podchodzi do projektowania tego pomieszczenia oraz jakie technologie i materiały warto uwzględnić w projekcie.

Partnerami webinaru są marki Barlinek oraz Samsung. Spotkanie rozpocznie część warsztatowa z udziałem ich przedstawicieli. Magdalena Weber i Paweł Brzezicki opowiedzą o najnowszych technologiach, funkcjach i rozwiązaniach marki Samsung. Wskażą, jaki piekarnik dopasować do danej kuchni. Następnie Jacek Kula przedstawi ofertę i możliwości produktów marki Barlinek. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/r6g1k
Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj też: Wydarzenia | Ciekawostki | Kuchnia | Wnętrza | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe OKK! design

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły