MEDICINE i akcja charytatywna “Stylowy Pupil”

Medicine to coś więcej niż marka odzieżowa. To także kreatywne działania, które mają inspirować do wyrażania siebie poprzez sztukę.

Właśnie dlatego Medicine regularnie podejmuje współpracę z wybitnymi artystami, takimi jak np.: Justyna Frąckiewicz, Dawid Ryski, Marcin Wolski, Patrycja Podkościelny, Michał Mozolewski, Tomek Sadurski i wielu innych. Dzięki nim powstają niepowtarzalne kolekcje, w których moda nierozerwalnie łączy się z kulturą i sztuką, a niecodzienne printy i nadruki cieszą się wielką popularnością wśród odbiorców. Jednak niemniej ważne jest budowanie świadomości poprzez wspieranie przez markę inicjatyw niosących pomoc, takich jak np. działania charytatywne.

Medicine wie, że szczególnie zimą bezdomne zwierzaki potrzebują jeszcze większej naszej opieki i wsparcia. Z myślą o nich co roku organizowana jest akcja Stylowy Pupil – gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Część dochodu ze sprzedaży kolekcji dla czworonogów, w której znalazły się ciepłe bluzy i sweterki, zostaje przekazany wybranej fundacji. W tym roku Medicine wesprze Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek. Wcześniej marka działała na rzecz schroniska dla zwierząt m.in. Viva w Korabiewicach czy Psi Raj w Pasłęku. Aby wziąć udział w akcji charytatywnej, jak co roku wystarczy zakupić ubranko na zimę dla swojego pupila. Takim małym gestem można przyczyni się do poprawy losu czworonogów, które nie posiadają własnych domów. Co ważne, w damskiej i męskiej kolekcji świątecznej znalazły się takie same printy, co oznacza, że teraz Ty i Twój ukochany pupil możecie nosić podobne stylizacje!

Medicine wspiera również ideę adopcji zwierzaków i chce ją szeroko promować. W tym roku, aby zachęcić do adopcji czworonogów z krakowskich schronisk, marka współorganizowała wyjątkową sesję zdjęciową. Zaprezentowano w niej psiaki szukające właścicieli, którzy je pokochają i dadzą bezpieczny dom.
Szczególnie w czasie świąt bądź blisko tych, których los jest trudny.

Podziel się miłością i wsparciem – dołącz do akcji Medicine Stylowy Pupil.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły