Mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Ma 59 metrów kwadratowych.

Wnętrze zaprojektowane przez pracownię Dash Interiors Daria Wachowicz i Martyna Kupis znajduje się na warszawskim Mokotowie. Architektki świetnie wykorzystały zastaną przestrzeń, która nabrała eleganckiego i klasycznego charakteru. Poznajcie mieszkanie na warszawskim Mokotowie. 
Mieszkanie na warszawskim Mokotowie ma 59 m2. Składa się z aneksu kuchennego z salonem, łazienki, sypialni z garderobą oraz pomieszczenia gospodarczego. Niewątpliwie ogromną zaletą inwestycji była jej wysokość 340 cm, tak wysokie pomieszczenia to rzadkość w nowym budownictwie.


Zależało nam na stworzeniu klasycznego, eleganackiego wnętrza, przełamanego prostymi formami, które wprowadzą istotny balans w projektowanej przestrzeni. Chciałyśmy uniknąć wrażenia “pałacyku” a swobodnej, lekko nonszalanckiej przestrzeni. Klientka w pełni nam zaufała i zgodziła się na wprowadzenie zarówno zmian budowlanych, pozwalających uzyskać prywatną garderobę oraz czysto estetycznych, takich jak wprowadzenie odważnych kolorów zarówno na ścianach oraz meblach.” – mówią architektki z Dash Interiors
To nie pierwsze mieszkanie projektu Dash Interiors. Ostatnio mieliśmy przyjemność opisywać podobne wnętrze, które również znajduje się na Mokotowie.  Jeśli chcecie przeczytać o mieszkaniu młodego inżyniera na Mokotowie od Darii Wachowicz i Martyny Kupis kliknij TUTAJ. 

źródło: materiały prasowe