Nortberg i Dafi łączą siły. Warsztaty dla architektów Archi MasterClass

Polski producent okapów – firma NORTBERG wspólnie z marką DAFI zorganizowali spotkanie dla architektów i dziennikarzy, które odbyło się pod hasłem #Archi MasterClass. Była to okazja do sprawdzenia, jak w praktyce działają nowe produkty obu marek, ale nie tylko!

Wydarzenie zorganizowane zostało w Elektrowni Powiśle w Warszawie. Motywem przewodnim spotkania była „Rola producenta w budowaniu zrównoważonej przyszłości”. Wątek ten ma ogromne znaczenie zwłaszcza w dobie zmian klimatycznych i pracy architektów, którzy mogą przekonać inwestorów do sięgania po bardziej proekologiczne rozwiązania zarówno w kwestii budowy domu, jak i jego urządzania. Tutaj mają znaczenie nawet małe kroki takie jak zmniejszenie użycia plastikowych butelek w domu.

Zapach, smak, dotyk to integralne części naszych wspomnień. Chcemy być ich twórcą od momentu zagoszczenia w Twoim domu – mówią organizatorzy – Produkując okapy kuchenne bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność nie tylko w aspekcie wzornictwa, nowoczesnych technologii i smart rozwiązań, ale równie ważne, dla nas jako producenta, pozostają wartości kryjące się pod ideą zrównoważonego rozwoju i ekodesignu – dodają.

Te aspekty stanowiły temat spotkania na warszawskim Powiślu. Podczas wydarzenia goście poznali bliżej urządzenia oraz rozwiązania opracowane przez marki NORTBERG i DAFI. Wśród nich były między innymi okapy sufitowe, okapy do zabudowy, okapy ceramiczne, okapy architektoniczne (o szerokości 120, 150 i 170 cm). Uwagę przyciągał nietypowy okap w złotym kolorze, który został pokryty wysokiej jakości powłoką PVD. O złotym okapie NORTBERG więcej pisaliśmy TUTAJ.


Podczas wydarzenia eksperci Dafi poprowadzili panel pt. “Świat wody od Dafi – nowoczesne rozwiązania w smart kuchni”. Zainteresowaniem cieszyły się też warsztaty z prawnikiem, które poświęcone były ochronie praw autorskich projektów.

Warszawskie spotkanie było pierwszym z zapowiedzianego cyklu #Archi MasterClass. Kolejne obie marki będą organizować w wybranych miastach w całej Polsce. Więcej szczegółów już wkrótce!

źródło: materiały prasowe Nortberg (www.nortberg.pl)

Czytaj też: Kuchnia | Technologia | Ciekawostki | Zdrowie | Wydarzenia  | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.