Nowoczesne okna do domu. Podpowiadamy, które wybrać

Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Daje to możliwość wybrania okien, które będą najlepiej odpowiadać potrzebom domowników, a ich wygląd będzie współgrać z architekturą. Które nowoczesne okna do domu wybrać? Podpowiadamy!

Zastanawiając się nad oknami do przyszłego domu warto rozważyć wybór opcji premium. Takie okna wprawdzie mogą być droższe w porównaniu do najpopularniejszych rozwiązań na rynku, ale ich zakup przyniesie korzyści w przyszłości. Dobrej jakości okna to produkt, który będzie z powodzeniem zdobił wnętrze jak i fasadę budynku przez dekady. Będzie towarzyszył całym pokoleniom mieszkańców, od pierwszych kroków małego dziecka aż po jego dorosłe życie.

Trwałość jest tutaj słowem kluczem. Internorm, producent okien premium odpowiada na wyzwania zmieniającego się świata i stara się niwelować proces zmian klimatycznych. Jak to osiągnął?

Odpowiedzialność i realny wpływ na kształt środowiska naturalnego, a z drugiej strony najwyższa z możliwych jakość i prawdziwa myśl projektowa skoncentrowana na codziennym doświadczaniu technologii okiennych przez użytkownika. To nasze zobowiązanie wobec klientów – mówi Karol Niespodziewański, Dyrektor Marketingu Internorm Polska.

Marka korzysta z nowoczesnych technologii materiałowych i produktowych, które pozwalają budować budynki o wielopokoleniowej trwałości. Troszcząc się o środowisko należy zastąpić łatwą wymienialność solidnością a ludzką omylność inteligentnymi rozwiązaniami. Okna powinny sprostać wyzwaniom i spełniać swoje funkcje przez długie lata. Mają one stwarzać możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, by przebywając w domu czy mieszkaniu cieszyć oczy tym co jest po drugiej stronie.

Tworząc nowoczesne rozwiązania technologii okiennych, nie skupiamy się wyłącznie na budynku, a bardziej na potrzebach jego mieszkańców, niejednokrotnie zwracając ich uwagę na możliwości jakie dają rozwiązania Internorm. Mówimy już nie tylko o bezpieczeństwie, designie i pasywności, ponieważ od dłuższego czasu jest to dla nas standard, mówimy właśnie o dbałości o naturę oraz jej zaproszeniu do domu, bez nadmiernego ingerowania w jej piękno – dodaje Karol Niespodziewański.


Kilka dni temu Internorm uruchomił odświeżoną wersję strony www.okna-pasywne.pl. Zebrano tam modele okien i drzwi, których wybór stał się prostszy. Nawigacja strony intuicyjnie podpowiada, czy oglądamy produkty, czy też szukamy okien zwracając uwagę na wygląd budynku, tzw. linii stylistycznej, których Internorm stworzył 4 (studio, home pure, home soft, ambiente). Nieważne, czy szukasz okien do nowoczesnego, modernistycznego domu czy też do klimatycznej, starej willi – dzięki odpowiedniemu sposobowi wyświetlania łatwiej znajdziesz idealne okna.

Wybierając konkretny model warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także na parametry techniczne. Na stronie można wybrać materiał, z którego wykonane jest okno: drewniano-aluminiowe, pcv-aluminiowe lub pcv. Kolejny element to dostępne w oknach funkcje I -Tec, m.in. I-Tec Connect w pełni zintegrowane z rozwiązaniami smart home. 

Internorm niczego nie ukrywa i na stronie można łatwo sprawdzić parametry energetyczne czy izolację na dźwięk. Ten ostatni aspekt ma ogromne znaczenie zwłaszcza w sypialniach. Szczelność akustyczna gwarantuje niezakłócony sen.

Pełnię nowej linii kreatywnej Internorm znajdziecie na stronie www.okna-pasywne.pl.

źródło: Internorm

Czytaj też: Okna | Wnętrza | Mieszkanie | Dom | Ekologia | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.