Poczuj oazę czystego powietrza! Ciarko Design na Warsaw Home

Na rozległej pustyni, gdzie słońce praży nieustannie, a piasek i pył unosi się w powietrzu,  jedyną myślą jest ta, aby odetchnąć świeżym powietrzem… Pośród nieskończonych wydm, pomiędzy suchymi piaskami, wśród kaktusów i traw znajduje  się kuchnia. Mimo potężnych wichur piaskowych nic nie zakłóca panującego w niej spokoju. Dlaczego? Tak nieco poetycko do swojego świata powstałego na Warsaw Home zaprasza Ciarko Design.

Nad całym tym zawirowaniem w kuchni panuje ON. Okap kuchenny. Mimo tak zmiennych i niejednokrotnie ekstremalnych warunków, jakie towarzyszą nam w kuchni, ON doskonale radzi sobie nie tylko z parą i zapachami, ale także z dymem czy tłuszczem zachowując przy tym  ciszę – jak na pustyni. Dlaczego pustynia?

Pustynia to miejsce, gdzie powietrze jest czyste i klarowne. Okap kuchenny działa podobnie, usuwając dym, opary i niechciane zapachy, pozostawiając kuchnię świeżą i przyjemnie pachnącą. Tak jak pustynia zatrzymuje piaskowe cząsteczki, tak filtry zastosowane w okapach Ciarko Design wyłapują mikroskopijne drobinki kurzu i pyłu, eliminując je z kuchni. Na pustyni oaza jest miejscem, gdzie znajduje się źródło życiodajnej wody. Okap kuchenny stanowi „oazę świeżości”, zapewniając czyste powietrze i wygodne warunki podczas gotowania.

Okap działa niezwykle cicho, zapewniając spokój podobny do tego panującego na pustyni. Okapy kuchenne Ciarko Design są energooszczędne, co przypomina o konieczności oszczędzania zasobów tak jak w pustynnych warunkach.


Inspiruje nas natura! To ona wyznacza trendy i sprawia, że dobrze czujesz się, gdy otaczają cię przedmioty powstałe z nią w zgodzie i harmonii. Tak jak pustynia może być piękna w swojej prostocie, tak okap kuchenny cechuje się minimalistycznym designem, który harmonijnie wkomponuje się w każde wnętrze – dodaje Monika Odoj, Marketing & Creative Manager w Ciarko Design.

Jak wyglądało stoisko Ciarko Design na targach Warsaw Home? Galerię zdjęć publikujemy poniżej.

źródło: materiały prasowe Ciarko Design (ciarkodesign.com)

Czytaj też: Kuchnia | Wnętrza | Minimalizm | Technologia | whiteMAD na Instagramie