Restauracja Inny Wymiar. Ceglane ściany i polska kuchnia

Niedawno przy ul. Świętokrzyskiej 14 w Warszawie otwarto restaurację Inny Wymiar. Miejsce zgodnie ze swoją nazwą serwuje gościom dania, które trudno było dotąd znaleźć na kulinarnej mapie stolicy. I nie chodzi tu o nieodkrytą kuchnię dalekich, egzotycznych krajów, czy niezwykłe popisy fusion. Jedzenie z Innego Wymiar to krajowa, naturalna kuchnia bez molekularnych pretensji, ale z delikatnym powiewem nowoczesności, który sprawia, że tutejsze dania mogą stać się wizytówką polskiej kuchni.

Stare przysłowie mówi, że pod latarnią jest najciemniej, co sprawdzało się do niedawna także w nowoczesnej Warszawie, której brakowało… współczesnej polskiej kuchni. Chyba nie było w stolicy do tej pory restauracji serwującej jednocześnie jedzenie domowe, z drugiej strony zaskakujące swoim profesjonalnym sznytem. Kuchnia Innego Wymiaru spełnia to zadanie.

Wnętrze to również mieszanka starego z nowym. Stare, ceglane ściany idealnie kontrastują z surowym betonem i współczesnymi elementami wystroju. Ciepła miejscu nadają drewniane podłogi, elementy roślinności a także kanapy. Dla nas to miejsce z dużym potencjałem, ale i tak będzie najlepiej, jak przekonacie się sami!