Stroje kąpielowe na wakacje. Jak wybrać odpowiedni model?

Zbliża się lato, a wraz z nim upragnione wakacje. Stroje kąpielowe są wtedy niezbędnym elementem garderoby. Odpowiednio wybrane będą służyć wiele sezonów. Upragniony strój nie musi kosztować fortuny. Serwis Kupilo.pl udostępnił kody, dzięki którym można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Ich wygląd przez dziesiątki lat mocno się zmieniał. Od zakrywających ciało koszul z długim rękawem i pantalonów po bikini. Popularność zyskują stroje jednoczęściowe, które przysłaniają ciało, a większa ilość materiału i rozmaite wzory pozwalają bawić się modą.

Który kostium wybrać, by wyglądać jak najlepiej? Jednoczęściowy, czy lepiej do walizki zapakować model dwuczęściowy? Mnogość wzorów, fasonów i kolorów stwarza wiele opcji. A może lepiej postawić na klasykę – czerń lub biel? Wyboru odpowiedniego kostiumu dokonacie w sklepie Kontri.pl z kodami rabatowymi.

Niech żyje kolor!

Wśród dostępnych modeli są stroje z egzotycznymi motywami i kwiecistymi ornamentami. To propozycja dla kobiet ceniących wyraziste stylizacje. Takie stroje można zestawić z barwnym nakryciem głowy czy wyrazistą narzutą. Inne modele ciekawie łączą jednolity kolor z abstrakcyjnymi motywami. Tak stworzona stylizacja z powodzeniem sprawdzi się podczas imprezy na plaży. Wśród dwuczęściowych strojów są też takie, które wyróżniają się geometrycznymi wzorami – coś dla indywidualistek.

Wiele plażowiczek uwielbia jednoczęściowe stroje kąpielowe. Nic w tym dziwnego! Takie stroje zasłaniają więcej ciała i zapewniają poczucie komfortu. W zależności od sylwetki można wybrać te z głębokim wycięciem, by odsłonić dekolt. Chcesz odsłonić więcej pleców? Zdecyduj się na model wiązany na szyi. Efektowne eksponowanie talii umożliwią modele z wcięciami po obu stronach.

Ponadczasowa klasyka

Niezmiennie dobrym wyborem będą kostiumy jednokolorowe. Wybierając do nich odpowiednią biżuterię łatwo osiągnąć elegancki efekt. Dotyczy to zarówno kostiumów jednoczęściowych jak i dwuczęściowych. Wyraziste wycięcia i dekolty podkreślają sylwetkę, a klasyczny wzór pozwoli dobrze wyglądać na plaży niezależnie od wieku. Jednolity kolor daje też więcej możliwości przy stylizacji. Wychodząc z plaży wystarczy narzucić koszulę i z powodzeniem można udać się na spacer po pobliskim miasteczku. Strój kąpielowy w jednolitym kolorze to dobra opcja dla niezdecydowanych. Zarówno biały jak i czarny nigdy nie wychodzą z mody, będą dobrze wyglądać nawet za kilka sezonów.


Duża część osób zakup stroju kąpielowego odkłada na ostatnią chwilę, tuż przed wyjazdem. Zamiast czekać, wyboru odpowiedniego stroju warto dokonać już teraz. Niżej zamieszczamy linki do stron z kuponami rabatowymi.

Kod rabatowy na stroje kąpielowe w sklepie Kontri.pl znajdziecie klikając tutaj: kontri kod rabatowy. A za nocleg w wymarzonym, wakacyjnym miejscu zapłacicie mniej, sięgając po kod rabatowy Travelist na stronie klikając: travelist kod rabatowy.

źródło: opracowanie redakcji

Czytaj też: Podróże | Moda | Egipt | Grecja | Meksyk | Portugalia | Hiszpania | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.