Révolte

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu! Aż 300 wystawców

Kolejny raz Targi Rzeczy Ładnych odbędą się we Wrocławiu. Trzecia edycja TRŁ WROCŁAW! rusza już 30 września i będzie trwać do 1 października. Ta edycja będzie jeszcze większa, jeszcze ciekawsza i jeszcze głośniejsza! Kultową Halę Stulecia wypełni ponad 250 fantastycznych wystawców i marek z całej Polski oraz dodatkowo ponad 40 stoisk w strefie Targów Mamaville – znakomitej imprezy dla rodziców i dzieci. To będzie najładniejszy i największy targowy weekend w Polsce w tym roku. Poprzednią edycję TRŁ WROCŁAW! odwiedziło 13 tys. gości – ile osób przyciągnie najlepszy polski design w ten weekend?

Kochamy świetny polski design i kochamy Wrocław! Jesteśmy dumni, że w na 10-lecie TRŁ możemy pokazywać polski design właśnie w Hali Stulecia. Ubiegłoroczne wydarzenie przebiło wszystkie oczekiwania – była to największa edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii! Rozgłos o fenomenie Wrocławia przyciągnął w tym roku na TRŁ WROCŁAW! kolejne najlepsze marki i nazwiska – będzie ich aż 70 więcej niż przed rokiem. Zapowiada się weekend, jakiego Hala Stulecia jeszcze nie widziała. I prawdziwe święto ładnych rzeczy oraz inspirujących ludzi – mówią Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, organizatorzy Targów Rzeczy Ładnych.

Targi Rzeczy Ładnych to największe w Polsce targi niezależnego designu, które od 10 lat zmieniają Polskę na nieco ładniejszą i podbijają serca fanek i fanów dobrego wzornictwa, projektowania, ilustracji, wystroju wnętrz i wszystkich, którzy po prostu lubią ładne rzeczy. TRŁ to staranna selekcja najciekawszych marek – wiele z nich zdobywa nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach designu. Ale Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko zakupy i inspiracje, ale przede wszystkim niesamowity klimat i energia, dla których TRŁ odwiedza publiczność z całej Polski i z powodu których wydarzenie doczekało się statusu kultowego.

PLAKATY – po horyzont! CERAMIKA – tylko najlepsza! MEBLE – butikowe marki!

Trzecia edycja TRŁ WROCŁAW! zachwyci wystawcami z całej Polski, których często nie można spotkać na żadnych innych wydarzeniach. Imponująco zapowiada się strefa z PLAKATAMI I ILUSTRACJAMI – to będzie największa wystawa współczesnego polskiego plakatu. A wśród wystawców gwiazdy, takie jak: BARTOSZ KOSOWSKI (tak, będzie słynna “Lolita”!), ADAM KOSIK, który właśnie na TRŁ stworzył specjalny plakat z Halą Stulecia, a wcześniej uwiecznił legendarny SolPol, MARTA IGNERSKA, MACIEK POLAK, PAULA DUDEK, ADELA MADEJ i prawie 60 innych topowych nazwisk. Prawdziwa czołówka polskich ilustratorek i ilustratorów i jedyna szansa spotkać ich w takim składzie w jednym miejscu. A na każdym stoisku oryginalne i sygnowane prace. Poza plakatami na TRŁ znajdziecie też notesy, planery i książki – m.in. od najlepszego polskiego wydawnictwa skupionego na designie i architekturze – KARAKTER.

Adam Kosik – Solpol

Strefa CERAMIKA I SZKŁO to duma TRŁ. Równie ogromna, co różnorodna i pełna najlepszych twórców i pracowni. Zawsze oszałamia i zachwyca. W Hali Stulecia będzie wyjątkowa okazja zobaczyć i kupić rozchwytywane ozdobne naczynia GABI STRAMY, zachwycić się ozdobnymi talerzami od REVOLTE, czy wysublimowanymi użytkowymi rzeźbami od KYUKA DESIGN. Ciągnąca się przez całą halę aleja ceramiki zadowoli fanki i fanów każdego stylu – będzie minimalistycznie i ozdobnie, kolorowo i oszczędnie, nowocześnie i klasycznie. Będzie też znakomite szkło – wspaniale zapowiada się wrocławski debiut nowej marki NOT BAD STUDIO i jej kolorowych szklanek – przewidujemy szybki “sold out”!

Targi Rzeczy Ładnych to także MEBLE I LAMPY od butikowych polskich marek. Imponująco zapowiadają się stoiska od firm takich jak GÓRNA PÓŁKA, czy poznańskie MIUFORM. Warto będzie zobaczyć stoisko SZYSZKA DESIGN, które będzie wyglądało jak… miniaturowa kopuła Hali Stulecia! Po raz pierwszy we Wrocławiu na TRŁ pokaże się też TAR firma kultowego polskiego projektanta Tomasza A. Rudkiewicza, którego nawiązujące do skandynawskiego stylu lampy to klasyka polskiego wzornictwa. Prawdziwe “must see”!

Górna Półka

“THE BEST OF WROCŁAW!” – wyjątkowi lokalni twórcy na TRŁ!

TRŁ w Hali Stulecia to święto nie tylko polskiego, ale też wrocławskiego designu. Na targach pojawi się znakomita reprezentacja wrocławskich projektantów i twórców, których produkty znane są w całym kraju. Wśród nich będą błyszczały marki i nazwiska takie jak słynna ceramiczna pracownia ENDE CERAMICS oraz zdobywające coraz większą popularność ZAKWAS STUDIO. Premierę designerskiej kolekcji domowych akcesoriów pokażą młode projektantki z COUCOU STUDIO, roślinami zachwycą lokalne pracownie PROJEKT ROŚLINY i ZIELONA WRONA, a w strefie z plakatami znajdziecie najlepsze ilustracje znakomitej MALWINY HAJDUK. Wydarzeniem tej edycji będzie też premiera najnowszej kolekcji ozdób wrocławskiego duety UTUL STORE, który tworzy swoje projekt w nowczesnej technice druku 3D.

80 premier i debiutów – morze inspiracji do każdego wnętrza!

Dla wielu wystawców Targi Rzeczy Ładnych to pierwsza okazja do pokazania swoich najnowszych projektów we Wrocławiu. Prawdziwy debiut “last minute” to marka RONDIN, która tworzy artystyczne lampy ze szkła z odzysku. Są niesamowite! Najnowsze kilimy zaprezentuje w weekend studio TARTARUGA z Łodzi. Ich współczesne kilimy to jedno z najświeższych i najciekawszych zjawisk w polskim designie ostatnich lat. Po raz pierwszy we Wrocławiu pokaże się też warszawska ceramiczna pracowni PARIMĒ CERAMICS STUDIO  – ich minimalistyczne projekty będą jedną z gwiazd tej edycji. Równie duże wrażenie zrobią artystyczne współczesne ozdobne maski od MASKED, które będą unikalną ozdobą mieszkania lub domu. A wśród innych premier zobaczycie też jeszcze gorącą najnowszą kolekcję pledów i koców od SZMAT SKŁAD oraz mnóstwo innych nowość w każdej strefie – także w BIŻUTERII, WELNESSIE i TEKSTYLIACH.

RODIN

Mamaville na TRŁ WROCŁAW! – raj dla dzieci i rodziców!

W targowy weekend Targom Rzeczy Ładnych będą towarzyszyły też po raz trzeci znakomite targi Mamaville – najpopularniejsze w Polsce Targi dla Mamy i Dziecka. To jedna z najlepszych w Polsce imprez dla rodziców i dzieci, która zaprezentuje ponad 40 stoisk z produktami dla najmłodszych i już po raz drugi na TRŁ WROCŁAW! powstanie małe mamavillowe miasteczko, z klockami, dmuchańcem i atrakcjami, gdzie dzieci i rodzice nie będą się nudzić.

To wszystko  już w sobotę i niedzielę 30 września -1 października – największe targi designu w Polsce  ponownie w Hali Stulecia. MEBLE, CERAMIKA, PLAKATY, LAMPY, WELLNESS I EKO, TEKSTYLIA, BIŻUTERIA. W sumie prawie 300 wystawców i 9 stref tematycznych, gdzie znajdziecie marki i projektantów. Targi otwierają się w sobotę punktualnie o godz. 11.00. Bilety na wydarzenie można kupić online na Ebilet.pl lub w kasach przed wejściem. Świętujcie z nami polski design! Niech to będzie najładniejszy weekend tej jesieni we Wrocławiu!

TRŁ WROCŁAW! – największa edycja w Polsce

30 września – 1 października

Hala Stulecia, Wrocław

Godz. 11-19

Bilet jednodniowy: 10 zł (w przedsprzedaży), 15 zł (w weekend)

Dzieci do lat 12 bezpłatnie)

Bilety online: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/trl

Więcej informacji:

targirzeczyladnych.pl

facebook.com/targirzeczyladnych

Instagram.com/targirzeczyladnych

Patroni medialni:, Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza Wrocław, TOK FM, PLN Design, Domosfera.pl, Bryla.pl, KMAG, HIRO, STGU, Magazif, WhiteMAD, Contemporary Lynx, Homebook, Kocham Wrocław, Gazeta Wyborcza Wrocław.

Czytaj też: Wydarzenia | Grafika | Ceramika | Polscy projektanci | Naczynia | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły