Telewizor The Frame 2021. Dzięki niemu zmienisz wygląd salonu

W Polsce zadebiutowała najnowsza wersja telewizora Samsung The Frame, który dzięki szerokim możliwościom personalizacji, może stać się elementem dekoracyjnym pomieszczenia, podkreślającym jego styl i wyjątkowość. Nareszcie mamy telewizor, który nie tylko zapewnia najwyższą jakość obrazu, ale również daje nam szansę realizacji naszych wizji aranżacji wnętrz. Elegancki i nowoczesny The Frame, prezentuje się niczym obraz, podkreślający wystrój twojego salonu, kuchni, czy sypialni.

Projektując swoje wymarzone wnętrze trzeba zwrócić uwagę na każdy detal. Trudno przewidzieć, jaki konkretnie model telewizora będzie najlepiej wyglądać w naszym salonie. Na szczęście sięgając po The Frame unikniemy tego problemu – telewizor staje się atrakcyjnym elementem wystroju i dopasowuje swój wygląd do naszego stylu. Możliwości aranżacji jest tutaj mnóstwo! Popatrzcie.

Tegoroczna wersja telewizora Samsung The Frame jest o połowę smuklejsza od poprzednika. Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji telewizor prezentuje się niczym obraz. Można go ustawić na dwóch minimalistycznych nóżkach, skorzystać ze specjalnego dodatkowego stojaka, dostępnego jako oddzielne akcesorium), którego forma przypomina sztalugę malarską lub powiesić na ścianie. Ta ostatnia opcja sprawia, że telewizor otoczony ulubionymi obrazami lub zdjęciami prezentuje się niczym obraz w galerii sztuki. Jak to? Telewizor możemy personalizować wybierając ramki, które dostępne są w kilku kształtach i kolorach. Decyzja o konkretnej ramie nie jest ostateczną, kiedy znudzi nam się rama w kolorze na przykład ciemnego drewna, można ją szybko odczepić i wymienić na inną. Ramy dostępne są w stylach Nowoczesnym lub Klasycznym, a każdy z nich ma pięć wariantów kolorystycznych. Dzięki temu telewizor będzie pasować do wnętrz zarówno minimalistycznych, jak i przestrzeni urządzonych w stylu art déco czy loftowych mieszkań. Ramy mocowane są do urządzenia za pomocą magnesu, dlatego ich wymiana jest szybka i łatwa.

Warto tutaj zwrócić uwagę na wariant telewizora 32-calowego The Frame, który świetnie wygląda powieszony lub postawiony w pionie. Najmniejszą wersję telewizora zobaczycie na zdjęciach w galerii pod artykułem.

The Frame 2021


Ale co z kablami? Tutaj pojawia się rozwiązanie, które docenią nie tylko esteci. The Frame oferowany jest z modułem One Connect. To niemal niewidoczny przewód, który ukryty jest w nóżce stojaka dzięki czemu można wyeliminować plątaninę przewodów wokół ekranu.

Twórcy telewizora chcieli stworzyć telewizor, który nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale umożliwi nam dostęp do ulubionych rozrywek i to przez długie lata. The Frame to pełnoprawny Smart TV – umożliwia dostęp do najpopularniejszych aplikacji VOD i obsługuje nowoczesne funkcje łączenia z komputerem lub smartfonem. Dzięki niemu zyskujemy też możliwość obcowania ze sztuką! Przełączając telewizor w Tryb Sztuka ekran staje się swego rodzaju cyfrowym płótnem, na którym możemy podziwiać obrazy udostępnione w internetowym sklepie z dziełami sztuki Samsung Art Store. Do wyboru jest ponad 1400 obrazów, zdjęć i grafik pochodzących z kolekcji znanych galerii i muzeów w ramach płatnego abonamentu. Nie trzeba więc jechać do Muzeum Thyssen-Bornemisza w Madrycie czy Rijksmuseum w Amsterdamie, aby spędzić popołudnie z dziełem Vincenta van Gogha i innych mistrzów.

The Frame 2021

Telewizor Samsung The Frame 2021 ułatwia też przywoływanie wspomnień. Można na nim wyświetlić zdjęcia z wakacji czy rodzinnej imprezy. Pamiątkowe zdjęcia możemy zapisać korzystając z opcji Moja Kolekcja i następnie w atrakcyjny sposób pokazać bliskim. Co ciekawe, dzięki zastosowaniu Czujnika Trybu Sztuka ulubione zdjęcia czy obrazy wyświetlane będą zawsze, gdy ktoś będzie w pobliżu. Jeśli telewizor przez dłuższy czas nie wykryje ruchu, automatycznie wyłączy galerię.

Nie będziemy tutaj opisywać szczegółowych kwestii technicznych, rozdzielczości ekranu czy technologii odpowiadających za dźwięk. Wyczerpujące informacje w tym zakresie znajdziecie na stronie producenta klikając TUTAJ.

Czytaj też: Technologia | Wydarzenia  | Sztuka | Kultura | whiteMAD na Instagramie

The Frame 2021, źródło: materiały prasowe Samsung

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły