Zadbaj o siebie! Slow Space by PUMA we Wrocławiu

Wkrótce rusza miesięczny pop-up pod hasłem Slow Space by PUMA. Tym razem wydarzenie zorganizowane będzie we Wrocławiu. Wcześniej spotkania odbywały się w Warszawie i Krakowie. Ich trzecia odsłona startuje 18 września w stolicy Dolnego Śląska.

Slow Space by PUMA to wydarzenie, w którym marka podpowiada, jak zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Przez blisko miesiąc w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni przy ulicy Szewskiej 70 organizowane będą warsztaty grupowe, zajęcia z jogi, pilates, tańca intuicyjnego oraz treningi fitness. Uczestnicy będą mogli brać udział w indywidualnych konsultacjach, a całość będą wspierać specjalistki od zajęć ruchowych i trenerki.

Wydarzenie Slow Space by PUMA odbywa się z inicjatywy Oli Kwiatkowskiej, twórczyni projektu Slow Living Poland, w kooperacji z PUMA, która jako główny partner wydarzenia od lat współpracuje z inspirującymi ambasadorkami i wspiera inicjatywy kobiet na całym świecie. Celem tych działań jest budowa w nich poczucia pewności siebie i zachęcenie do ich własnego rozwoju.

Atrakcją Slow Space by PUMA są treningi SWEATY ENDORPHINS. Ich uczestnicy będą ćwiczyć wspólnie z ambasadorką marki Martą Kruk (Codziennie Fit). Ambasadorka publikuje na swojej stronie i w mediach społecznościowych motywacyjne treści i filmy, dzięki którym o zdrowie fizyczne można dbać bez wychodzenia z domu. Jednak aktywności fizycznych będzie więcej – warsztaty grupowe pilates czy praktyka jogi.

Przez cały miesiąc przy ulicy Szewskiej będzie można zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne. Format oferowanych zajęć ma być zachętą do tego, by odciąć się od codziennego zgiełku, zwolnić, otulić się i zwrócić uwagę na tematy związane z wrażliwością, bliskością i emocjami. Chętni będą mogli korzystać z przestrzeni Slow Space by PUMA od 18 września do 14 października. Zajęcia będą się odbywały przez sześć dni w tygodniu.

Slow Space by PUMA – opis aktywności

Nadchodząca jesień jest okazją do wytchnienia, zatrzymania się i zwolnienia. Wyciszenie pozwolą osiągnąć zajęcia z jogi, które poprowadzą Ola Kwiatkowska (Slow Living Poland), Magda Janik, Natalia Zięba i Magda Małkiewicz. Z kolei o elastyczność ciała pozwolą zadbać ćwiczenia z pilatesu. Tutaj ekspertkami są Kornelia Mulak i Dagmara Syprzak. Treningi fitness poprowadzi Marta Kruk (Codziennie Fit). Organizatorzy planują, by wtorki i czwartki były dniami poświęconymi na indywidualne spotkania ze specjalistkami: z konsultantką ajurwedyjską Marią Pronobis oraz osteopatką ginekologiczną Anną Dalszewską.


Wydarzenie odbywać się będzie również w weekendy. Organizowane będą wtedy warsztaty grupowe, które poprowadzą: psycholożka Marta Niedźwiecka, psychoterapeutka Ania Cyklińska, projektantka produktu i przestrzeni Joanna Jurga oraz beauty coach Aleksandra Knaflewska. Ósmego października odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego będzie można posłuchać wykładu z Martą Niedźwiecką, odbyć poranną sesję medytacji oraz praktykę jogi z Olą Kwiatkowską i porozmawiać o pielęgnacji ciała z ekspertkami marki Yves Rocher.

Partnerem wydarzenia jest marka Nałęczowianka, która zapewni wodę do picia. W ramach tej współpracy zorganizowane zostaną treningi “Jak nie NAŁ to kiedy?”. W sumie odbędą się cztery takie spotkania, a mentorkami będą tutaj Iga Majewska (Warsaw Pilates) – zajęcia z pilatesu oraz Ola Kwiatkowska – praktyka jogi.

Wspomniane wcześniej treningi “Stress Relief” będą połączone z automasażem twarzy oraz głowy. W walce ze stresem pomogą Ola Kwiatkowska oraz ekspertki marki Yves Rocher, która również jest partnerem wydarzenia. Inną marką, która będzie aktywna podczas Slow Space by PUMA jest Philips. W ramach tej współpracy zaplanowane są sesje “Sensual Body by Philips Lumea”, których uczestnicy poznają tajniki tańca intuicyjnego. Za tę część pop-upu odpowiada tancerka i choreografka Ilona Bekier Ekwa.

Jak zgłosić chęć udziału?

Na wydarzenia obowiązują zapisy. W ten sposób organizatorzy mają kontrolę nad liczbą uczestników i będą mogli zadbać o optymalną frekwencję. Pierwsza pula biletów będzie dostępna od 8 września. Wystarczy wtedy wejść na stronę www.slowspacebypuma.pl i wypełnić krótki formularz. Obowiązuje symboliczna opłata w wysokości 20 zł. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na cele statutowe wrocławskiej Fundacji “Świadomi”. Fundacja ta prowadzi we Wrocławiu Centrum PSYCHE, w którym można otrzymać wsparcie psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów.

Slow Space by PUMA działać będzie w pop-upie we Wrocławiu przy ulicy Szewskiej 70 (wejście od ulicy Wita Stwosza) od 18 września do 14 października.

źródło: PUMA

Czytaj też: Wrocław | Zdrowie | Ciekawostki | Wydarzenia | Polecane | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.