To były Wasze ulubione posty w 2017 roku. Przypominamy!

Rok 2017 minął pod znakiem świetnej architektury, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Światem mody wstrząsnęło kilka dość zabawnych wpadek, w stolicy powstały nowe wieżowce, a nasi rodzimi bogacze chwalili się swoimi willami. Przypominamy Wam najchętniej czytane artykułu na naszym portalu.

Listę Top of the top otworzył oczywiście Mirror House – wspaniały dom jednorodzinny, który powstanie pod Warszawą

Mirror house: lustrzany dom pod Warszawą. Zaglądamy, do środka!


Drugie miejsce w zestawieniu przypada alepejskiej willi zmarłego niedawno Jana Kulczyka. Warta 600 milionów posiadłość jednych zachwyciła, drugich oburzyła. Jakie Wy mieliście przemyślenia w odniesieniu do niej? 

https://www.whitemad.pl/alpejski-palac-jana-kulczyka-wystawiony-sprzedaz-cena-600-milionow/


W 2017 roku bardzo chętnie czytaliście posty dotyczące zwierząt, a także pomocy, którą niosą im ludzie. Tak samo było z artykułem dotyczącym Domu Kota w Szczecinie. 

Niedaleko Szczecina powstał Dom Kota. To najpiękniejsze schronisko w Polsce.


Czwarte miejsce przypadło najzabawniejszej wpadce świata mody ostatnich lat. Pamiętacie, jak Balenciaga  zaprezentowało niebieską torbę do złudzenia przypominającą… torbę na zakupy z IKEA. My pamiętamy i wciąż mamy uśmiech na twarzy. 

Balenciaga splagiatowała IKEA? Szwedzi odpowiadają w swoim stylu.


Niedawno Warszawą wstrząsnął news, że wieloryb został wyrzucony na wybrzeże Wisły. Wszystko okazało się akcją jednego z artystów-ekologów. 

Warszawa: wieloryb znaleziony nad brzegiem Wisły


Jak już wspomnieliśmy, bardzo lubicie posty o zwierzakach. Pamiętacie post o kociej kuwecie? Jeśli nie to poczytajcie! 

Catolet – luksusowa toaleta dla kotów, która sama się spłukuje i łączy ze smartfonem.


Mirror House był zdecydowanym hitem, jednak jak się okazuje, lubicie projekty, które wykorzystują szkło i lustra – podobnie było ze składanymi, lustrznaymi domami 

Lustrzane domy, które zamówisz i zbudujesz w jeden dzień. Znamy ceny


Ciekawym tematem okazała się również przebudowa nabrzeża jeziora w Tychach. Nowa strefa rekreacyjna nazwana Promenada, przypadła nie tylko mieszkańcom Tychów, ale również naszym czytelnikom.

Tychy ze świetną PROMENADĄ nad Jeziorem Paprocańskim


Ostatnim “hitem” była przebudowa warszawskich bulwarów. Nas nie dziwi to wcale, będą przecież “najpiękniejszymi bulwarami Europy”.

Wiemy jak będzie wyglądać III etap Bulwarów Wiślanych. Cudny!