Dua Lipa i Jack Grealish promują nową kolekcję PUMA Palermo

Jeśli na czyjeś nogi miały trafić najnowsze buty PUMA Palermo, to nie było lepszego kandydata niż Jack Grealish. Najlepszy angielski rozgrywający Manchesteru City wraz z ambasadorką sportowej marki Dua Lipą, godnie prezentują kampanię Forever. Palermo.

Minimalistyczna i lekka, obejmująca włoską filozofię stylu – taka jest nowa odsłona Palermo, która łączy w sobie dawne i obecne piłkarskie DNA. Dodatkowo sylwetka Jacka Grealisha podkręca model w wyjątkowy sposób, nawiązując do archetypu stylu z lat 80. Sneakersy PUMA nosi również piosenkarka Dua Lipa, która od wielu lat wspólnie ze sportową marką, prezentuje flagowe kampanie jako jej ambasadorka. Nie bez powodu po raz kolejny pojawia się i w tej odsłonie. W lipcu tego roku mieliśmy okazję zaobserwować ją w kampanii oddającej hołd nadmorskiej stolicy Sycylii, w której to właśnie ogłoszony został wielki powrót klasyka Palermo OG.

Nowy drop to żywe kolory z ponadczasową niską cholewką, konstrukcją T-toe i klasyczną gumową podeszwą. Postać futbolowego mistrza Anglii łączy Palermo z serią stylizacji obejmujących klasyczny, lekko sprany dżins i oversize’owy płaszcz, a także stylizację inspirowaną boiskiem, w tym trykot PUMA i bordowe sztruksowe spodnie.


Pierwotnie model Palermo był częścią serii sneakersów PUMA, które odwoływały się i wznosiły toast, do niektórych z najsłynniejszych europejskich stolic, w tym Londynu, Oslo i wielu innych. Teraz buty Palermo są traktowane jako zestaw nowych kolorystyk, które rozpoczynają kolejny etap swojej podróży, a w 2023 roku będziemy mogli doświadczyć jeszcze ich wielu kolejnych odsłon.

źródło: materiały prasowe Puma

Czytaj też: Buty | Moda | Nowa kolekcja | Detal | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.