Internorm wspiera architektów. Zobacz, co możesz zyskać!

Internorm to obecnie największy producent okien w Europie. W portfolio marki znajdują się okna i drzwi, które sprostają największym architektonicznym wyzwaniom. To właśnie do architektów marka skierowała swój program partnerski, dzięki któremu projektanci zyskują rabaty i merytoryczne wsparcie. Ale nie tylko!

Program partnerski dla architektów to prosta droga do nawiązania kontaktu z ekspertami Internorm. Platforma jest też miejscem inspiracji, gdzie marka pokazuje wybrane realizacje architektoniczne, przy których budowie wykorzystano okna i drzwi producenta. Dzięki narzędziu, Internorm chce być bliżej architektów, aby poznać i odpowiedzieć na potrzeby, które pojawiają się w ich pracy.

Wybór odpowiedniego okna do biura czy domu ma ogromne znaczenie. To właśnie okna wpływają na odpowiednią temperaturę wnętrza, bezpieczeństwo domowników i izolują od hałasu. Kluczowe znaczenie ma też ich wygląd – coraz większą popularnością cieszą się produkty bezramowe, idealne do nowoczesnej architektury. Twój klient wymarzył sobie narożniki ze szkła w nowym domu? Chce mieć niski próg w drzwiach przesuwnych na taras? Warto te potencjalne trudności przekuć w atut projektu i wybrać produkt, który zaspokoi oczekiwania klienta.

Aby dołączyć do programu partnerskiego wystarczy wypełnić prosty formularz wchodząc na stronę TUTAJ. Członkowie programu mogą liczyć na rabaty dla swoich klientów. Wystarczy, że klienci podczas zakupów podadzą numer karty architekta, a otrzymają dodatkową zniżkę na okna i drzwi. Internorm ma największe rabaty właśnie dla partnerów programu. Dodatkowo marka oferuje wsparcie merytoryczne i wymianę wiedzy – eksperci Internorm przeprowadzą szkolenia i doradzą w zakresie wyboru najlepszego produktu oraz opowiedzą o rozwiązaniach przygotowanych z myślą o nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie. Dla członków przewidziano też system benefitów w postaci nagród.


Strefa dla architekta Internorm to narzędzie, które ułatwia codzienną pracę. Jeśli projektujesz z użyciem takich oprogramowań jak Revit (Autodesk), MicroStation (Benley), Graphisoft Archicad, Allplan i Vectorworks (Nemetschek Group) to możesz łatwo pobrać produkty marki korzystając z platformy Bimobject.com. Dzięki temu szybciej wykonasz projekt domu czy budynku użyteczności publicznej i stworzysz trójwymiarowy model zawierający szczegółowe parametry. Link do obiektów BIM znajdziesz wchodząc na stronę Strefy dla architekta (link).

W strefie dla architekta zamieszczono merytoryczne wskazówki, które pozwolą samodzielnie uporać się z problemami. Sprawdzisz wady i zalety wielu rodzajów okien i drzwi, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla projektowanego budynku. Potrzebujesz dostępu do szczegółowych danych technicznych dotyczących produktów?  Odpowiedzi na pytania możesz uzyskać wysyłając wiadomość do doradcy architekta. Wystarczy kliknąć w chmurkę czatu w prawym dolnym rogu ekranu na stronie Internorm.

Produkty Internorm można zobaczyć na żywo odwiedzając jeden z showroomów marki. Te znajdują się w: Warszawie (ul. Wołoska 9A), Poznaniu (ul. Michałowo 31), Rzeszowie (ul. Krakowska 12A), Wrocławiu (ul. Grabiszyńska 212/U8), Gdańsku (ul. Kartuska 212) oraz Katowicach (ul. Porcelanowa 23).

Czytaj też: Szary dom pod Warszawą | Okna drewniano-aluminiowe | Wnętrza | whiteMAD na Instagramie

Artykuł został przygotowany we współpracy z Internorm.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły