Model oprawy: TRIBA IKI

Oświetlenie do pięknych wnętrz. Katalog dla architektów

Praca architekta to zawód, który łączy wiele umiejętności. Oprócz posiadania wiedzy technicznej musi być „na bieżąco” w kwestii produktów i rozwiązań dostępnych na rynku. Jak odpowiedzieć na oczekiwania klienta? Który produkt zaproponować? Wielu producentów umożliwia to, organizując wyjazdy do fabryk, udział w targach, a także w zamkniętych szkoleniach. A co jeśli wiedza i informacje potrzebne są „tu i teraz”? Polski producent oświetlenia, marka AQForm, regularnie, co dwa lata wydaje katalog dla architektów, który stanowi realne wsparcie dla codziennej pracy profesjonalistów. Nie jest to jednak typowy, produktowy katalog…

Katalogi pozwalają firmom przedstawić swoje produkty w atrakcyjny sposób. Dzięki nim klienci mogą łatwo zapoznać się z pełną gamą dostępnych produktów i dokonać wyboru. AQForm postanowiło pójść o krok dalej — tworząc katalog, który nie tylko prezentuje modele opraw, ale i to jak prezentują się w rzeczywistych realizacjach. Jednym z kluczowych założeń tego wydania jest – aby profesjonaliści w jednym miejscu znaleźli nie tylko pełną ofertę marki, ale również wiedzę i inspirację!

Wiedza

Producent od lat stawia na edukację w zakresie oświetlenia. Szkolenia stacjonarne, wizyty w showroomie, a wreszcie ciesząca się niesłabnącą popularnością platforma edukacyjna AQForm Academy (przypominamy, że można do niej dołączyć bezpłatnie: www.aqformacademy.com). I tego wątku edukacyjnego nie mogło zabraknąć w kolejnym wydaniu katalogu AQForm na lata 2024-2025. To tu architekci i projektanci znajdą wskazówki odnośnie doboru opraw do funkcji czy przestrzeni, a także w jednym miejscu na ponad 520 stronach zobaczą praktycznie wszystkie możliwości oświetleniowe z oferty firmy.

Inspiracje

Dużą wartością tego katalogu są zdjęcia z realizacji rozświetlonych oprawami AQForm. Znajdziemy w nim aż 260 inspirujących wnętrz! To daje najlepszy obraz tego, jak oprawy prezentują się w różnych przestrzeniach – prywatnych, biurowych, restauracyjnych, sklepowych czy medycznych. Co więcej, projektanci katalogu zadbali, aby zdjęcia prezentowały możliwie szeroko ofertę opraw w różnych stylach, czy przeznaczeniach przestrzeni. Dzięki temu Katalog AQForm 2024-2025 momentami może być odbierany jak LookBook, ale to tylko daje ogrom inspiracji przy wyborze opraw.

Nowości

Nowy katalog to również nowe oprawy. W tym aspekcie projektanci AQForm zdecydowanie nieraz zaskoczą. Pojawi się jeszcze więcej opraw dekoracyjnych o parametrach typowych dla oświetlenia architektonicznego, a także  nie zabraknie nowych odsłon już dobrze znanych modeli takich PUTT czy PET. Wszystkie te produkty powstają lub są dalej rozwijane w zgodzie z ideą, której od lat jest wierna marka AQForm – „Light. Forms. Life”.


Dwuletnia edycja i dostępność

Katalog AQForm 2024-2025  ze względu na swoją objętość wydawany jest co dwa lata, dzięki czemu może nie tylko dłużej cieszyć oko profesjonalistów, ale jest też odpowiedzią AQForm na świadome podejście do dbałości o środowisko. Część produktów jest już pakowana eko, co oznacza, że zrezygnowano m.in. z folii. Sam katalog, a w zasadzie jego okładka, to tektury w 100 proc. wyprodukowane z mas makulaturowych. Barwione w masie, o naturalnej, szorstkiej powierzchni.

Katalog można otrzymać po wcześniejszym kontakcie z managerem regionu (lista kontaktowa: https://www.aqform.com/pl/kontakt), a także od 13.03.2024 jest dostępny w wersji online na stronie TUTAJ oraz na stronie producenta.

źródło: AQForm

Czytaj też: Oświetlenie | Lampy | Wnętrza | Detal | Ciekawostki | Meble | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.